Ten pies wygląda jak aktor Samuel L. Jackson!


Podobno psy upodabniają się do swoich opiekunów. Okazuje się, że czasem też do obcych, znanych osób. Należący do państwa West pies wygląda jak aktor!

Amber West z Ocean Springs w stanie Missisipi udostępniła na Facebooku zdjęcie psa, którego wraz z mężem adoptowali z pobliskiego schroniska. Opowiadają, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Po prostu nie mogli mu się oprzeć! I tak oto Tibby, który w styczniu skończy trzy lata, zyskał dom. A wraz z nim otrzymał w pakiecie od swoich opiekunów nowe imię: dr Handsome. Para uznała bowiem, że ono bardziej do niego pasuje. Mało tego, okazało się, że pies wygląda jak aktor!

Czy psiak był człowiekiem w poprzednim wcieleniu?

Rzeczywiście – tej mordki nie sposób zapomnieć. Jego opiekunka opowiada, że trudno z nim przejść się na spacer bez zaczepek przechodniów. Nie mogą się oni nadziwić podobieństwu psiaka do ludzi.

Często słyszymy opinie, że nasz pies jest taki ludzki, i zgadzamy się z tym. To najlepszy chłopak pod słońcem – śmieje się Amber.

Prawdziwa lawina komentarzy posypała się jednak wtedy, gdy opiekunowie psiaka opublikowali jego zdjęcie w mediach społecznościowych.

Ten pies wygląda, jakby był człowiekiem w poprzednim życiu, wygląda jak człowiek w masce! – komentowali.

Ten pies wygląda jak aktor Samuel L. Jackson – wszyscy to widzą!

Dziesiątki osób zauważyły podobieństwo dr Handsome do 72-letniego aktora, znanego między innymi z kultowego filmu „Pulp Fiction” Quentina Tarantino z 1994 roku.

Czy tylko ja widzę w nim Samuela L. Jacksona? Spodziewam się, że w każdej chwili nazwie mnie mofo; Samuel L. Jackson jako pies! Cholera, on wygląda jak Samuel L. Jackson; Ten pies przypomina mi Samuela L Jacksona, myślę, że ma jego uśmiech – sypały się komentarze.

Po przeczytaniu dziesiątek takich wpisów Amber przyznała, że ona i jej mąż Jordan też zauważyli to uderzające podobieństwo: ich pies wygląda jak aktor. I to nie byle jaki, lecz jeden z wybitniejszych w swoim pokoleniu, który w styczniu przyszłego roku ma odebrać Oscara za całokształt twórczości. Będzie więc o nim znów głośno, a wraz z nim – zapewne także o adoptowanym psie państwa West.

Ludzie i ich psie sobowtóry

Internet zna już dziesiątki takich par: słynni ludzie i ich psie sobowtóry. Zwykle jednak psiaki pokazywane na tych zdjęciach są anonimowe, często to po prostu typowi przedstawiciele swojej rasy. Przykładowo długowłosą Julię Roberts zestawia się z chartem afgańskim. A fotograf Gerrard Gethings, specjalizujący się w psich portretach, realizował nawet specjalny projekt: do portretów 50 czworonogów szukał ludzi, którzy byliby do nich podobni i robił im zdjęcia.

Samuel L. Jackson też doczekał się już wcześniej swojego psiego odpowiednika – w sieci można znaleźć jego zdjęcia obok fotek podstarzałego psa w typie boksera. Jednak zestawienie go z adoptowanym psiakiem państwa West to większa sprawa. To porównanie ze słynnym aktorem pozwala propagować ideę adopcji. To ważne, gdy tyle czworonogów potrzebuje domu. Okazuje się, że niepozorny psiak ze schronu może stać się rozpoznawalny przez tysiące ludzi!

Zapisz się do newslettera Psy.pl i otrzymuj ciekawe treści przed innymi!

źródło: https://www.dailymail.co.uk

Autor: Dorota Jastrzębowska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments