#zerwijmyłańcuchy – trwa wyzwanie portalu Psy.pl. Dołącz do nas!


4 października - w Światowy Dzień Zwierząt - ruszyła 13. edycja akcji "Zerwijmy łańcuchy". Wciąż jeszcze możesz dołączyć do tych, którym los psów łańcuchowych nie jest obojętny!

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zmienić formułę akcji i przenieść ją do internetu – głównie na Instagram i Facebook. Dlaczego? Mamy nadzieję, że dzięki mediom społecznościowym uda nam się dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, zwłaszcza do tych najmłodszych. I tak oto powstało wyzwanie #zerwijmyłańcuchy.

Na czym polega challenge #zerwijmyłańcuchy?

Łańcuch, na którym wiele psów spędza całe życie, waży minimum 2 kilogramy. To tak, jak gdyby mieć powieszoną u szyi dwulitrową butelkę wody mineralnej. Trudno w to uwierzyć? Challenge #zerwijmyłańcuchy pozwoli odczuć to na własnej szyi i zarazem zachęcić do zrobienia czegoś dobrego dla krzywdzonych zwierząt.

Oto, co należy zrobić, by wziąć udział w wyzwaniu:

  • Warunkiem udziału w wyzwaniu jest założenie na szyję dowolnego przedmiotu, który waży minimum 2 kg – dokładnie tyle, ile przeciętny łańcuch – i sfotografowanie się z nim lub nagranie krótkiego filmiku.
  • Kolejnym krokiem jest publikacja zdjęcia (lub nagrania) na Instagramie i/lub Facebooku. Wpis musi zawierać hashatgi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge. Jednocześnie trzeba nominować do udziału w akcji minimum trzy osoby za pomocą oznaczeń w poście. Im ciekawszy pomysł, tym większa szansa na jego szerowanie i zachęcenie innych.
  • Ostatni, ale nie mniej ważny element wyzwania to wsparcie dowolną kwotą zbiórki portalu Psy.pl dostępnej pod adresem pomagam.pl/zerwijmylancuchy.

UWAGA: czas na wykonanie zadania to 48 godzin od momentu nominacji. Osoby, które nie mają odwagi poczuć ciężaru łańcucha, mogą zdecydować się na wpłatę kwoty w wysokości minimum 50 zł na zbiórkę organizowaną w ramach akcji.

Nie zwlekaj i dołącz do innych!

Poniżej możecie zobaczyć wybrane przez nas zdjęcia osób, które już wsparły naszą akcję. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz do nich dołączyć, ponieważ akcja trwa do końca grudnia!

View this post on Instagram

Akcja „Zerwijmy Łańcuchy”to happening. Dzięki Twojemu, naszemu zaangażowaniu może wydarzyć się wiele dobrego, a najważniejsze, że pieski będą bardziej happy- szczęśliwe. A potem gdy wszystko pójdzie po naszej myśli, powiemy sobie z dumą „it happened but will never chain back”!!! No i jak…przyjmujesz wyzwanie??? #chainofchallenge Dołącz do wyzwania: 1. Załóż na szyję coś, co waży minimum 2 kilogramy 2. Zrób sobie zdjęcie lub nakręć filmik 3. Opublikuj je na Facebooku lub Instagramie. Dodaj hashtagi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge 4. Wejdź na www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy i wesprzyj dowolną kwotą zbiórkę na ciepłe budy dla psów łańcuchowych 5. Nominuj do wyzwania minimum 3 osoby UWAGA: Jeśli nie masz odwagi poczuć ciężaru łańcucha, możesz się wykupić 😉 Wpłać minimum 50 zł na www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy . . #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #equalityforall #kasiamoś #ofc #fanclub #animallovers #akcja #dogs #sosdlazwierząt

A post shared by Kasia Moś – OFC (@kasiamos_ofc) on

View this post on Instagram

Brawo Kasia Moś! @kasiamos_official ?????? Dumna z nominacji natychmiast przyjęłam wyzwanie. ?? Idealnie- na spacerze z psem . ??‍♀️ Ciężary mnie przygniotły i wywarły ogromne wrażenie- jak te psy musza cierpieć psychicznie i fizycznie ….? To trzeba sprawdzić samemu na własnej szyi…??‍♀️ #chainofchallenge OSOBY KTÓRE NOMINUJĘ TO: @catering4dogs @marcelina_zawadzka @pudelija @agnieszkawlodarczykofficial @kacper_kuszewski Na wykonanie zadania masz 48h. Dołącz do wyzwania: 1. Załóż na szyję coś, co waży minimum 2 kilogramy 2. Zrób sobie zdjęcie lub nakręć filmik 3. Opublikuj je na Facebooku lub Instagramie. Dodaj hashtagi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge 4. Wejdź na www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy i wesprzyj dowolną kwotą zbiórkę na ciepłe budy dla psów łańcuchowych 5. Nominuj do wyzwania minimum 3 osoby UWAGA: Jeśli nie masz odwagi poczuć ciężaru łańcucha, możesz się wykupić

A post shared by Anna Głogowska (@annaglogowska_official) on

Łańcuch na którym wiele psów spędza całe życie waży minimum 2 kilogramy. To tak, jak gdyby mieć powieszoną u szyi…

Publiée par Eliza Gwiazda sur Vendredi 4 octobre 2019

No to ruszamy!!! Czas poprawić życie psów na łańcuchach dopóki łańcuchy nie będą zakazane! Podejmij wyzwanie portalu…

Publiée par Paulina Król sur Vendredi 4 octobre 2019

View this post on Instagram

#challengeaccepted! Pamiętacie akcję "Zerwijmy Łańcuchy"? Po raz kolejny jestem koordynatorką tej akcji i właśnie dziś w Światowy Dzień Zwierząt przypominam ile jest jeszcze do zrobienia w kwestii praw zwierząt! Przywiąż psa do siebie! Nie do budy! Na czym polega challenge #zerwijmyłańcuchy? Łańcuch na którym wiele psów spędza całe życie waży minimum 2 kilogramy. To tak, jak gdyby mieć powieszoną u szyi dwulitrową butelkę wody mineralnej. Challenge #zerwijmyłańcuchy pozwoli odczuć to na własnej szyi i zarazem zachęcić do zrobienia czegoś dobrego dla krzywdzonych zwierząt. Co trzeba zrobić, być wziąć udział w wyzwaniu? · Warunkiem udziału w wyzwaniu jest założenie na szyję dowolnego przedmiotu, który waży minimum 2 kg – dokładnie tyle, ile przeciętny łańcuch – i sfotografowanie się z nim lub nagranie krótkiego filmiku. · Kolejnym krokiem jest publikacja zdjęcia (lub nagrania) na Instagramie i/lub Facebooku. Wpis musi zawierać hashatgi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge. Jednocześnie trzeba nominować do udziału w akcji minimum trzy osoby za pomocą oznaczeń w poście. Im ciekawszy pomysł, tym większa szansa na jego sharowanie i zachęcenie innych. · Ostatni, ale nie mniej ważny element wyzwania to wsparcie dowolną kwotą zbiórki portalu Psy.pl dostępnej pod adresem www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. UWAGA: czas na wykonanie zadania to 48 godzin od momentu nominacji. Osoby, które nie mają odwagi poczuć ciężaru łańcucha, mogą zdecydować się na wpłatę kwoty w wysokości minimum 50 zł na zbiórkę organizowaną w ramach akcji. Na co zbieramy? Za zebrane środki kupimy solidne, ocieplane budy, miękkie obroże, długie i lekkie linki, porządne miski – wszystko to, co pozwoli poprawić jakość życia psów trzymanych na łańcuchach. Akcja potrwa do końca grudnia! #zerwijmyłańcuchy #przywiążpsadosiebieniedobudy #akcja #charytatywnie #psy #dogs #silesiangirl #polskadziewczyna #polskakobieta #polishgirl #follow4followback #polska #poland #śląsk #silesia #blondie

A post shared by Klaudia Szubert (@szubi2000) on

View this post on Instagram

Nominuje Ireneusz Tomczak Erika Oley Adam Sawicki Jacek Nieweglowski Rafal W Andrzejewski Ola Legosz Aleksandra Szyszko Jacek Węglarz Szymon Bobrowicz Ola Kwasniewska Na mojej szyji kilkanaście kilogramów – dwa latawce-kite w torbie! Beat – this! #zerwijmylancuchy #chainofchallenge #poczujciezarlancucha #psy.pl Na czym polega challenge #zerwijmyłańcuchy? Łańcuch, na którym wiele psów spędza całe życie, waży minimum 2 kilogramy. To tak, jak gdyby mieć powieszoną u szyi dwulitrową butelkę wody mineralnej. Trudno w to uwierzyć? Challenge #zerwijmyłańcuchy pozwoli odczuć to na własnej szyi i zarazem zachęcić do zrobienia czegoś dobrego dla krzywdzonych zwierząt. Oto, co należy zrobić, by wziąć udział w wyzwaniu: Warunkiem udziału w wyzwaniu jest założenie na szyję dowolnego przedmiotu, który waży minimum 2 kg – dokładnie tyle, ile przeciętny łańcuch – i sfotografowanie się z nim lub nagranie krótkiego filmiku. Kolejnym krokiem jest publikacja zdjęcia (lub nagrania) na Instagramie i/lub Facebooku. Wpis musi zawierać hashatgi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge. Jednocześnie trzeba nominować do udziału w akcji minimum trzy osoby za pomocą oznaczeń w poście. Im ciekawszy pomysł, tym większa szansa na jego szerowanie i zachęcenie innych. Ostatni, ale nie mniej ważny element wyzwania to wsparcie dowolną kwotą zbiórki portalu Psy.pl dostępnej pod adresem pomagam.pl/zerwijmylancuchy. UWAGA: czas na wykonanie zadania to 48 godzin od momentu nominacji. Osoby, które nie mają odwagi poczuć ciężaru łańcucha, mogą zdecydować się na wpłatę kwoty w wysokości minimum 50 zł na zbiórkę organizowaną w ramach akcji.

A post shared by Ama Krol (@amakrol) on

To tylko część kolczatek i łańcuchów, które udało się zerwać ?. Ruszyła Akcja ZERWIJMY ŁAŃCUCHY 2019! Podejmij wyzwanie…

Publiée par Lukasz Balcer sur Vendredi 4 octobre 2019

View this post on Instagram

Tylko parę produktów jak pieczywo, mleko, warzywa a bardzo ciężko je nieść w torbie zawieszonej na szyi, chociaż to niespełna 2kg ? Monika Król – poczułam ten ciężar. No to ruszamy!!! Czas poprawić życie psów na łańcuchach dopóki łańcuchy nie będą zakazane! Podejmij wyzwanie portalu Psy.pl i popraw życie tysięcy psów na łańcuchach! Wiesz, że przeciętny piesek trzymany na łańcuchu waży 10-15 kg? A wiesz, że łańcuch, na którym wiele psów spędza całe życie waży minimum 2 kilogramy? To mało? Przyłącz się do challenge'u i sprawdź to na własnej skórze. Na wykonanie zadania masz 48h. Dołącz do wyzwania: 1. Załóż na szyję coś, co waży minimum 2 kilogramy 2. Zrób sobie zdjęcie lub nakręć filmik 3. Opublikuj je na Facebooku lub Instagramie. Dodaj hashtagi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge 4. Wejdź na www. pomagam.pl/zerwijmylancuchy i wesprzyj dowolną kwotą zbiórkę na ciepłe budy dla psów łańcuchowych 5. Nominuj do wyzwania minimum 3 osoby Moje nominacje: @edyta_woronowicz , @kajohaa , @pandan77 , @edytazimnota UWAGA: Jeśli nie masz odwagi poczuć ciężaru łańcucha, możesz się wykupić ? Wpłać minimum 50 zł na www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Psy spędzają przy budach nieraz całe życie. Bez możliwości ruchu, bez jedzenia i wody, na krótkim łańcuchu. Mówimy dość! Czas pokazać, że nie zgadzamy się na takie traktowanie czworonogów! Biorąc udział w challengu, sprzeciwiasz się traktowaniu psów jak przedmioty. Aby realnie pomóc psom, które żyją w opłakanych warunkach, zbieramy pieniądze na nowe budy, długie i lekkie linki, porządne miski. Im więcej pieniędzy zbierzemy, tym więcej wyprawek będziemy mogli kupić. Więcej informacji na stronie zbiórki: pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Akcja trwa do końca grudnia. Nie pozwólmy psom cierpieć kolejną zimę bez dachu nad głową! #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge

A post shared by Kasia Orlińska (@kasia_or) on

View this post on Instagram

Ciężko coś jeść lub pic mając 2 kg lub więcej zawieszone na szyi ? No to ruszamy!!! Czas poprawić życie psów na łańcuchach dopóki łańcuchy nie będą zakazane! Podejmij wyzwanie portalu Psy.pl i popraw życie tysięcy psów na łańcuchach! Wiesz, że przeciętny piesek trzymany na łańcuchu waży 10-15 kg? A wiesz, że łańcuch, na którym wiele psów spędza całe życie waży minimum 2 kilogramy? To mało? Przyłącz się do challenge'u i sprawdź to na własnej skórze. Na wykonanie zadania masz 48h. Dołącz do wyzwania: 1. Załóż na szyję coś, co waży minimum 2 kilogramy 2. Zrób sobie zdjęcie lub nakręć filmik 3. Opublikuj je na Facebooku lub Instagramie. Dodaj hashtagi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge 4. Wejdź na www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy i wesprzyj dowolną kwotą zbiórkę na ciepłe budy dla psów łańcuchowych 5. Nominuj do wyzwania minimum 3 osoby Moje nominacje: @matka.ginekolog.maratonka @kaska_sw @kasia_or UWAGA: Jeśli nie masz odwagi poczuć ciężaru łańcucha, możesz się wykupić 😉 Wpłać minimum 50 zł na www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Psy spędzają przy budach nieraz całe życie. Bez możliwości ruchu, bez jedzenia i wody, na krótkim łańcuchu. Mówimy dość! Czas pokazać, że nie zgadzamy się na takie traktowanie czworonogów! Biorąc udział w challengu, sprzeciwiasz się traktowaniu psów jak przedmioty. Aby realnie pomóc psom, które żyją w opłakanych warunkach, zbieramy pieniądze na nowe budy, długie i lekkie linki, porządne miski. Im więcej pieniędzy zbierzemy, tym więcej wyprawek będziemy mogli kupić. Więcej informacji na stronie zbiórki: pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Akcja trwa do końca grudnia. Nie pozwólmy psom cierpieć kolejną zimę bez dachu nad głową! #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge

A post shared by Monika Krol (@krol_mona) on

#poczujcieżarłańcucha#chainoffchallenge z Klaudia Szubert

Publiée par Iwona Kalinowska sur Vendredi 4 octobre 2019

Nie masz odwagi dołączyć w wyzwaniu? Możesz się wykupić!

Jeśli nie masz odwagi poczuć na sobie ciężaru łańcucha, z którym na co dzień muszą mierzyć się psy na uwięzi, możesz wesprzeć naszą zbiórkę www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Pieniądze zebrane podczas akcji #zerwijmyłańcuchy przeznaczymy na zakup wyprawek dla psów łańcuchowych, czyli porządną i ocieplaną budę, miękką obrożę, długą i lekką linkę, metalowe miski. Zbliża się zima, dlatego im więcej pieniędzy uda nam się wspólnie zebrać, tym większej ilości psów trzymanych na uwięzi uda nam się pomóc. Dzięki wspólnym działaniom psy będą mogły przeżyć mroźne dni w ludzkich warunkach.

Pudelek wspiera akcję „Zerwijmy łańcuchy”

Tegoroczną akcję #zerwijmyłańcuchy wspiera największy internetowy serwis o gwiazdach Pudelek, który również zachęca was do wzięcia udziału w wyzwaniu.

Organizatorem akcji „Zerwijmy łańcuchy” jest Portal Psy.pl

Partnerzy akcji

 

Patroni medialni

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments