Ubrania z misją, czyli Pet My Day


Zwierzęta dają ludziom radość, a właściciele czworonogów, którzy wiedzą o tym najlepiej, powinni mieć możliwość przekazywania światu tych pozytywnych emocji – z takiej idei zrodziła się marka Pet My Day.

Ubrania Pet My Day to forma manifestu miłości do zwierząt. Nazwa wzięła się od angielskiego „make my day” (spraw, by ten dzień był szczęśliwy), w którym zmieniono słowo „make” na „pet” (zwierzątko domowe). Sformułowanie ma wyrażać pozytywną energię, radość i beztroskę, bo to przecież dzięki naszym pupilom każdy dzień jest szczęśliwy, a życie wesołe 🙂

Koszulki Pet My Day zostały zaprojektowane przez Małgorzatę Wąsik, a oryginalne wizerunki psiaków znajdujące się na nich to dzieło Gregora Gonsiora i Roberta Kuty.

Dlaczego ten pomysł tak nam się spodobał? Twórcy marki Pet My Day postanowili, że 10% przychodów z każdego sprzedanego produktu będą przekazywać na potrzebujące zwierzaki. Nie jest to jednorazowa akcja – ta forma pomocy czworonogom działa od początku istnienia marki i będzie istniała zawsze. W ramach „pSie pomaga” każdy klient decyduje, komu przekaże swoje 10% – może wesprzeć program adopcyjny, dogoterapię, psich ratowników lub leczenie weterynaryjne.

Więcej informacji na https://www.petmyday.pl/

   koszulka pet my day

   

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments