Umiera na raka, szuka domu dla swego psa


Za sprawą Facebooka media w Stanach Zjednoczonych obiegła informacja o ostatnim życzeniu Pat Cudd z Kolorado, która dowiedziała się, że ma nowotwór i że jej dni są policzone. Teraz Pat pragnie tylko jednego – chce jeszcze zobaczyć swego psa Sherlocka w nowej, kochającej go rodzinie.

Sherlock jest pięcioletnim mieszańcem pitbula, który kocha ludzi, długie spacery i pieszczoty. Pat Cudd adoptowała go z Longmont Humane Society. Teraz, gdy jej przyszłość jest niepewna i gdy wkrótce ma trafić do hospicjum, troszczy się o przyszłość ukochanego psa. Nawet w tak trudnej dla niej chwili chce mu oddać miłość, którą on ją obdarzał. Nie chce, by znów trafił do schroniska albo co gorsza na ulicę. Schroniskowy los też jest niepewny, bo w Stanach Zjednoczonych w większości schronisk psy, które po określonym czasie nie są adoptowane, poddaje się eutanazji.

Sherlock kocha ludzi, ale nie mieszkał nigdy z dziećmi i innymi zwierzętami, więc pewnie lepiej byłoby, gdyby trafił do domu bez nich. Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: rubyphoenix36@yahoo.com. Podajemy ten adres, bo wiemy, że zaglądają na nasz portal także Polacy, miłośnicy zwierząt, mieszkający chwilowo lub na stałe w Stanach Zjednoczonych. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments