Vans wspiera ASPCA, organizację ratującą zwierzęta


Vans, producent znanych na całym świecie kultowych butów i akcesoriów sportowych, swoją kolekcję dla kobiet – Wiosna 2014 – stworzył we współpracy z ASPCA, organizacją charytatywną działającą dla dobra zwierząt.

Kolaże zdjęć psów, a także kotów, najchętniej adoptowanych przez Amerykanów, to motyw nadruku na butach, plecakach i czapeczkach z daszkiem w najnowszej, wiosennej kolekcji amerykańskiej firmy Vans. Tym samym Vans dołączył do grona światowych marek wspierających idee przeciwstawiania się okrucieństwu wobec zwierząt i promowania adopcji czworonogów przebywających w schroniskach.

Kolekcja składająca się z siedmiu modeli powstała we współpracy z ASPCA (American Society for the Prevention of Cruelty to Animals), organizacją charytatywną, która „przemawia w imieniu tych istot, które same nie potrafią mówić”. Zaprojektowano trzy wzory butów, czapeczki z daszkiem i popularne plecaki. Łączy je wspólna nazwa: Vans x ASPCA. W celu podkreślenia myśli przewodniej kolekcji wnętrze butów zaprojektowano w kolorze pomarańczowym, który jest kojarzony z walką przeciwko porzucaniu zwierząt. Umieszczono tam też logo i adres internetowy ASPCA.

   

Kolekcję uzupełnia t-shirt z nadrukowanym mopsem w pomarańczowych okularach. Na jego obroży widać dwa identyfikatory: ASPCA i VANS.

Wszystkie produkty będą dostępne w sklepach sprzedających buty i akcesoria firmy Vans na całym świecie, także w sklepach internetowych. Jeśli wziąć pod uwagę, że buty tej firmy noszone są głównie przez młodzież, ale także dzieci i dorosłych, na wszystkich kontynentach, ten ważny przekaz ma szansę trafić do bardzo wielu ludzi. Tym bardziej że ceny nowych modeli nie są wygórowane (60-200 zł). PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments