Chcesz wspomóc Staruszkowo – laureata nagrody Serce dla Zwierząt 2018? Weź udział w akcji „Worek za worek”!


Kupujesz worek, a w zamian za to psy ze Staruszkowa otrzymują worek karmy. Proste? Proste! Poznaj szczegóły akcji "Worek za worek"!

Z okazji jubileuszowej, bo piętnastej już edycji plebiscytu „Serce dla Zwierząt” marka Femi Stories stworzyła limitowaną edycję plecaków-worków. Tak powstała akcja „Worek za worek”, dzięki której pomożemy psom ze Staruszkowa! Na czym ona polega?

Wchodzisz na stronę https://femistories.com/femi-serce-dla-zwierzat/ i kupujesz plecak z limitowanej edycji Femi x Serce dla Zwierząt. Plecak kosztuje 69 zł. Jeśli masz ochotę kupić coś jeszcze z bogatej oferty Femi Stories – nie ma sprawy! Na pozostałe zakupy z koszyka otrzymasz 20% rabatu, jeśli użyjesz kodu FEMILOVESANIMALS.

Plecak-worek przyda się na każdy spacer z psem, wyjście na plażę, wyjazd za miasto, ale też do pracy czy szkoły.

Za każdy zakupiony plecak-worek firma Butcher’s przekaże worek (2 kg) karmy dla psów mieszkających w Staruszkowie. Staruszkowo to hospicjum dla starszych psów, w którym, otoczone troskliwą opieką, spędzają ostatnie lata (a czasem tylko miesiące) życia. W tegorocznym plebiscycie portalu Psy.pl Staruszkowo dostało prestiżową nagrodę „Serce dla Zwierząt”.

Akcja „Worek za worek” potrwa do wyczerpania zapasów.

Joanna Krupa
fot. Radosław Nawrocki

Niespodzianka!

Na dobry początek akcji „Worek za worek” przygotowaliśmy dla czytelników portalu Psy.pl niespodziankę. Mamy do rozdania 15 plecaków-worków – takich samych jak te, które biorą udział w akcji. Co trzeba zrobić, aby dostać plecak?

Wejdź na wydarzenie konkursowe i poznaj szczegóły – KLIK!

   

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments