Wietrzenie psów


W najbliższą sobotę park Szczęśliwicki na warszawskiej Ochocie opanują psy. Fundacja Pomocna Łapa zaprasza na psi piknik.

Impreza rozpocznie się o godz. 12. W parku rozstawiony zostanie wtedy tor agility, na którym rozegrane zostaną zawody w 5 kategoriach (pies mały, duży, szczeniak, amator i profesjonalista).
Dwie godziny później obejrzeć będzie można specjalny pokaz psów asystujących pracujących w Fundacji Pomocna Łapa. W pokazie udział wezmą m.in. labradory, na co dzień pracujące z osobami niepełnosprawnymi ruchowo. Ponadto będzie można spotkać jedyne w Polsce australijskie labradoodle i poradzić się szkoleniowców, ekspertów na co dzień zajmujących się pozytywnym szkoleniem czworonogów.

Ma być psio, sportowo, spontanicznie i charytatywnie – zapowiadają organizatorzy. – Całość odbędzie się pod hasłem „Wywietrz psa!”, bo chcielibyśmy zachęcić warszawiaków do takiej alternatywnych zabaw na świeżym powietrzu, które są czymś więcej niż tylko spacerem – mówi Edyta Gajewska z hodowli labradoodli Włochata Pasja– jedna z pomysłodawczyń imprezy.
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments