Za kratami kolejny raz


"Biorą psa ze schroniska, dają mu nadzieję na dom i miłość, a po kilku dniach, miesiącach, a nawet latach, oddają go z powrotem. Pracownicy wrocławskiego schroniska dla zwierząt przekonują, że pies to nie zabawka, a schronisko to nie wypożyczalnia. – Na końcu zawsze cierpi zwierzę – mówią."

„Pluto to siedmioletni mieszaniec, który już po raz drugi trafił do wrocławskiego schroniska dla zwierząt. Najpierw został oddany przez swoich pierwszych właścicieli. Po ponad 1,5-rocznym wypatrywaniu nowego opiekuna, wydawało się, że los się do niego uśmiechnął.

– Został adoptowany przez pana, który wyglądał na odpowiedzialnego. Zwrócił jednak psa po kilku miesiącach na tzw. przetrzymanie. Twierdził, że wyjeżdża za granicę i po kilku miesiącach go odbierze. Pan, jak widać do tej pory, po Pluta się nie zgłosił i pies przebywa w schronisku – mówi Patrycja Urman, jedna z wolontariuszek i dodaje: – Zawsze cierpi pies, bo nie wie: jest w domu, nic nie zrobił, a znowu ląduje za kratami. To jest pies pełen życia, a siedzi w boksie.” CZYTAJ DALEJ

źródło: http://www.tvn24.pl/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments