Zakleiła psu pysk taśmą. Zdjęcie wrzuciła na Facebook jako żart


25-letnia Kimberly Ann Howell wykazała się nie lada głupotą i brakiem empatii. Swojemu psu zakleiła pysk tak, że nie mógł go otworzyć, zrobiła zdjęcie i wrzuciła je na Facebook. Wtedy sprawą zainteresowała się policja.

Kimberly jest właścicielką rudego psiaka o imieniu Leah. Postanowiła zrobić mu dowcip i przykleić wokół pyska taśmę. Ponieważ uznała, że to bardzo śmieszne, wrzuciła na Facebooka zdjęcie psa z podpisem „Ha, ha”. Wszystko to działo się w hrabstwie Rowan położonym w amerykańskim stanie Karolina Północna.

Internauci zareagowali

Oburzeni znajomi zaczęli komentować post i pod ich wpływem Kimberly usunęła zdjęcie. Chwilę wcześniej sprawą zainteresowała się tamtejsza policja. Funkcjonariusze aresztowali dziewczynę, ponieważ podejrzewali, że zakleiła psu pysk celowo, by ten nie szczekał. 25-latka tłumaczyła, że taśma była przyklejona tylko przez minutę – tyle, ile zajęło zrobienie zdjęcia.

Po całym zajściu pies został zbadany i wypuszczony do domu wraz z Kimberly, bo weterynarz nie zauważył żadnych oznak znęcania się czy zaniedbania.

Kiedy sprawa została nagłośniona, pod adresem Kimberly posypały się mało przyjemne komentarze. Dziewczyna zwróciła się nawet do Facebooka z prośbą o usunięcie konta, ponieważ nie mogła sobie poradzić z falą krytyki i – co tu kryć – nienawiści ze strony internautów.

Jak uważacie, czy zasłużyła na to, co ją spotkało, czy jednak dajecie wiarę jej tłumaczeniom, że to było tylko głupi żart?

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
psiarka0012
psiarka0012
4 lat temu

OCZYWIŚCIE ŻE ZASŁUŻYŁA! Nie ma tłumaczenia że to tylko głupi żart, po prostu NIE MA!!! To tak jakby jej ktoś by zakleił taśmą twarz, bo za dużo gada. Pierwsze co by zrobiła to na pewno telefon na policję. Jak można więc zrobić coś takiego swojemu psu?

vanhi
vanhi
4 lat temu

ta kobieta zrobiła głupotę i dostała nauczę, ale fala bezrefleksyjnego hejtu jeszcze nigdy nikomu nie pomogła. znane są przypadki, że przez chwilę zaćmienia mózgu lub kontrowersyjny (i niezrozumiany/ wyjęty z kontekstu) dowcip na ludzi lała się taka fala internetowej nienawiści, że ci tracili pracę, przyjaciół i chorowali na depresję. złe zachowania należy piętnować, ale nim bezmyślnie zwymyślamy kogoś od najgorszych zastanówmy się, jakie będą tego konsekwencje. w końcu psu nie pomoże, jeśli zniszczymy życie jego właścicielce

emi20
4 lat temu

Nigdy nie zrobiłabym czegoś takiego psu. Przecież to niemożliwe tak potraktować psa! To nie prawda, że potem odkleiła mu taśmę z pyska. Ona się nad nim już długo znęcała. Dobrze, że została ukarana!!!

gajagolden
gajagolden
4 lat temu

jak można śmiać się z tego że pies nie umie szczekać i ma zaklejony pysk trzeba mieć nie równo pod sufitem !!