Zatankujesz samochód i psa

fot. lotos.pl

Gdy tylko robi się ciepło, chętnie wyjeżdżamy. Miłośnikom psów trudno wyobrazić sobie wyjazdy bez ukochanego czworonoga – czasem choćby dlatego, że nie ma go z kim zostawić. Stacje paliw Lotos wyszły naprzeciw potrzebom tych kierowców, którzy podróżują z czworonogiem.

Pojazd pozostawiony na słońcu bardzo szybko się nagrzewa – temperatura odczuwalna wewnątrz takiego samochodu może wynosić nawet 600 C. Pozostawiony w środku zwierzak narażony jest na ogromne niebezpieczeństwo. Uchylona szyba w aucie nie wystarczy – podczas postoju pies powinien wyjść z pojazdu, trochę się przewietrzyć, a przy okazji nieco poruszać, załatwić potrzeby fizjologiczne i napić wody.

Na stacjach paliw Lotos stojak z miską wypełnioną wodą zwykle ustawiony jest od frontu budynku stacji, w niewielkiej odległości od wejścia do sklepu. Pracownicy stacji mają za zadanie dbać o to, aby woda była często wymieniana, a stojaki zawsze czyste.

Można poprosić też pracownika stacji o jednorazową miskę – na przykład gdy nasz zwierzak jest chory albo gdy podróżujemy ze szczeniakiem i boimy się, by nie zaraził się od innych psów. Świeża woda dla czworonożnego pasażera jest dostępna na 135 stacjach sieci Lotos od kwietnia do września.

Akcja zyskuje coraz większą popularność – w tym roku do akcji włączyło się o 35 stacji więcej niż przed rokiem. Listę stacji biorących udział w akcji znajdziesz TUTAJ. AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments