Zrzucił psa z balkonu. Wcześniej wychodził ze zwierzakiem na spacery - Psy.pl - mamy nosa!

Zrzucił psa z balkonu. Wcześniej wychodził ze zwierzakiem na spacery

Pies, o który mowa, należał do 70-letniej babci oskarżonego. Mężczyzna mieszkał z nią i opiekował się zarówno nią, jak i jej 15-letnim psem. Sąsiedzi widywali go nawet na spacerach z psiakiem. Nikt nie przypuszczał, że psa spotka taki los, i to z rąk osoby, którą dobrze znał.

Wszystko działo się w Głogowie, na jednym z osiedli mieszkaniowych. Kilka dni temu głogowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że pod blokiem leżał martwy pies, ale że został zabrany przez młodego mężczyznę, który wychodził z nim na spacery.

Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Pod blokiem nie było zwłok psa, ale policjanci udali się do mieszkania, które wskazano w telefonicznym zawiadomieniu. Przebywali w nim 70-letnia kobieta i jej 25-letni wnuk.

Policjanci na balkonie mieszkania znaleźli worek, a w nim zwłoki psa. Zwierzak został zrzucony wcześniej z tego balkonu, znajdującego się na ósmym piętrze. 15-letni pies nie przeżył upadku z takiej wysokości – zginął na miejscu.

25-latek został zatrzymany. Początkowo zaprzeczał, że ma coś wspólnego ze śmiercią psa, ale po nocy spędzonej w areszcie przyznał się do winy.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad psem i pozbawienia go życia. Przyznał się do tego zarzutu. Grozi mu za to kara do trzech lat pozbawienia wolności – mówił dla portalu GazetaLubuska.pl podinsp. Bogdan Kaleta.

Autor: Aleksandra Więcławska
Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Przeczytaj także
 • Eda
  Eda 16 września 2017 o 14:33

  Płakać mi się chce no naprawdę jak tak można psa swojej BABCI
  wyrzucić z 15 PIĘTRA ja też bym zadzwoniła na policje a zwłaszcza jak bym to widziała !!! 15LETNIEGO psa no nie mogę
  przez BALKON naprawdę pszeprasz no po prostu kurwa mac no
  pszepraszam ale to naprawdę s

 • Eda
  Eda 16 września 2017 o 16:43

  straszne ( To do tamtego komentarza ) no po prostu kurwa jagbym go znala to bym go zabiła

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *