30.04.2015

Chihuahua Paris Hilton żyła 14 lat

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Suczka Tinkerbell była ukochanym psem amerykańskiej celebrytki Paris Hilton. Chihuahua towarzyszyła jej przez 14 lat – nie tylko w zwykłe dni, ale też na bankietach, imprezach i pokazach.

fot. instagram

Moda noszenia małych piesków w modnych, drogich torebkach zaczęła się właśnie od Paris Hilton i jej suczki Tinkerbell. Aż trudno uwierzyć, że zwyczaj ten utrzymuje wśród gwiazd (i nie tylko) od tylu lat i nadal nie wyszedł z mody.

Można się zżymać, że noszenie czworonoga w torebce unieszczęśliwia go i sprawia, że pies przestaje być psem, a staje się maskotką… Ale trzeba przyznać, że suczka Tinkerbell była dobrze zsocjalizowana – ze spokojem znosiła błysk fleszy, tłumy ludzi, intensywne zapachy i inne bodźce płynące z otaczającego ją wielkiego świata.

O śmierci Tinkerbell poinformowała na Instagramie Paris Hilton. Napisała: „Mam złamane serce. Jestem smutna i zdruzgotana. Po 14 fantastycznych wspólnych latach moje dziecko, Tinkerbell, odeszło ze starości. Czuję się tak, jakbym straciła członka rodziny. Ona miała wyjątkową, niesamowitą duszę. Tak wiele razem przeszłyśmy. Nie mogę uwierzyć, że odeszła. Będę tęsknić za nią i myśleć o niej przez resztę życia. Kocham cię, Tinky, jesteś legendą i nigdy cię nie zapomnę”. AW

Pierwsza publikacja: 26.04.2022

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Zobacz powiązane artykuły

21.02.2024

Pies na forsę. Pierwszy nos w Europie do wykrywania walut

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Czworonożna funkcjonariuszka Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego specjalizuje się w lokalizowaniu ukrytych walut oraz tytoniu. Przed jej czułym nosem nic się nie ukryje!

Poli - suczka, która wykrywa waluty.

undefined

20.02.2024

Nagrał filmik, jak psy zagryzają kota. Teraz ruszył jego proces

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Ruszył proces byłego myśliwego, który w 2022 roku udokumentował drastyczne wydarzenie. Nie tylko nagrał, jak jego dwa psy zagryzają kota, ale też chwalił się zarejestrowanym incydentem swoim kolegom. Sprawa znalazła swój finał w sądzie.

nagrał filmik, jak psy zagryzają kota

undefined

19.02.2024

„Ekstremalne cierpienie”. Pies przez 8 miesięcy żył z guzem, który rozsadzał mu czaszkę

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Był ofiarą nie tylko bezlitosnej choroby, ale też i ludzkiej obojętności – zarówno ze strony właściciela, jak i mieszkańców wsi.

pies przez 8 miesięcy żył z gnijącą głową

undefined

null

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter i otrzymuj raz w tygodniu wieści ze świata psów!

Zapisz się