30.03.2015
Magazyn „Mój Pies i Kot” z obróżką dla psa lub kota już w sprzedaży!
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Od dzisiaj (30.03.2015 r.) we wszystkich sklepach sieci Biedronka znajdziecie magazyn „Mój Pies i Kot” z dwustronnym plakatem i obróżką dla psa lub kota.
Do magazynu dołączone zostały: dwustronny plakat ze zwierzakami i obróżka dwóch wariantach do wyboru – dla psa lub kota.
W numerze przeczytacie o psach…
– Wiosenna pielęgnacja: sierść, kąpiel, kastracja, kleszcze
– Miniaturki, czyli w małym ciele wielkie serce 🙂
– Rasy do domu z ogrodem
– Pieski savoir-vivre
Ale też o kotach:
– Czym i dlaczego warto się bawić z kotem
– Dlaczego koty podgryzają trawkę
– Jak zaprzyjaźnić kota z psem
– Kot jako żarliwy mięsożerca
Dodatkowo w magazynie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, krzyżówka, wywiad z Olgą Frycz i wiele więcej!
Szukajcie w Biedronkach 🙂
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
31.05.2023
Pies z dyplomem! Pomógł opiekunce ukończyć studia
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Justin i Grace to nierozłączna para. Pies Justin i jego opiekunka Grace razem uczęszczali do college'u i razem go ukończyli. Dyrektor uniwersytetu postarał się o to, aby Justin również otrzymał dyplom.
undefined
30.05.2023
W Ustroniu Morskim psy wejdą na plażę. Przepis był bezprawny!
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Wakacje w towarzystwie ukochanego pupila to spełnienie marzeń wielu psiarzy. Choć sporo hoteli i ośrodków chętnie gości czworonożnych przyjaciół, to wciąż zdarzają się zakazy, które uniemożliwiają zabranie pupila na urlop. Tym razem taki zakaz zostanie zniesiony.
undefined
27.05.2023
Nie żyje 23-letni pies Paris Hilton. Pożegnała go wzruszającymi słowami
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Pies Paris Hilton nie żyje. Ukochany chihuahua towarzyszył amerykańskiej celebrytce w wielu ważnych wydarzeniach w jej życiu. Za psią miłość Hilton podziękowała mu w internetowym wpisie, jednocześnie wyrażając ogromny ból po stracie.
undefined