02.11.2015
Magazyn „Mój Pies i Kot” z pięknym kalendarzem ściennym i plakatem już w sprzedaży!
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Od 2 listopada we wszystkich sklepach sieci Biedronka znajdziecie nowy numer magazynu „Mój Pies i Kot” z dwustronnym plakatem i pięknym kalendarzem ściennym.
W numerze przeczytacie o psach…
– Brutus do nogi! Jak wybrać imię dla psa?
– Obiadek na wymiar. Ile powinien jeść pies mały, a ile duży?
– 5 ras, które zapisały się w księdze rekordów Guinnessa
– Akcja PSAperzy!
Ale też o kotach:
– Mleko nie zawsze jest zdrowe. Jakie błędy popełniamy karmiąc kota
– Jóżek, nie daruję Ci tej nocy! Jak się wyspać, gdy się ma kota
– Opieka i wychowanie
Dodatkowo w magazynie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, krzyżówka, wywiad z Julią Pietruchą, ciekawy reportaż, psiaki i kociaki do adopcji i wiele więcej!
Szukajcie w Biedronkach 🙂
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
14.05.2025
Psy w schroniskach potrzebują nie tylko karmy. Trwa akcja „Bezpieczny Zwierzak”
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Bezdomne psy w schroniskach zmagają się nie tylko z głodem i samotnością. Brakuje też środków na ich bezpieczeństwo. Ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczny Zwierzak”, w której każdy może pomóc – już za 10 zł!
undefined
07.05.2025
Tragedia w Cesarce. Chciała ratować psa, oboje zostali porażeni prądem
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
To miał być zwykły, wiosenny spacer z psem. Niestety, zakończył się dramatem. 2 maja w miejscowości Cesarka (woj. łódzkie), niedaleko hotelu w gminie Stryków, 50-letnia kobieta rzuciła się na pomoc swojemu psu, który nagle znalazł się w wodzie. Gdy weszła do zbiornika, oboje zostali porażeni prądem.
undefined
04.05.2025
Kaganiec weterynaryjny może być groźny dla zdrowia psa!
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Jeśli twój czworonóg z różnych względów musi nosić kaganiec, pamiętaj – kaganiec weterynaryjny nie nadaje się na spacery ani do autobusu! Czym grozi taki błąd?
undefined