03.09.2011
Nie kupuj psa bez rodowodu…
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
…adoptuj go w schronisku – pod takim hasłem odbywa się kampania oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, który punkt informacyjny będzie miał na XXV Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Radomiu.
Odwiedzający wystawę 4 września będą się mogli dowiedzieć, jak wyglądają procedury adopcyjne w radomskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Pracownicy TOZ-u będą wyjaśniać, dlaczego popierają rozmnażanie zwierząt pod auspicjami Związku Kynologicznego w Polsce, a nie akceptują pseudohodowli. Poza tym na wystawie będzie też można obejrzeć fotografie psów i kotów przebywających w schroniskach. Przez cały dzień będą również zbierane pieniądze na rzecz bezdomnych zwierząt. ACh
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
10.07.2025
Zapisz się na RAW PALEO WARSAW DOG RUN i pomóż bezdomnym zwierzętom
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
RAW PALEO WARSAW DOG RUN to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają psy, ruch na świeżym powietrzu i chcą zrobić coś dobrego. Tegoroczna edycja łączy bieganie z psem w formie canicrossu i dogtrekkingu z akcją charytatywną #BiegamDobrze dla Zwierzaków, wspierającą bezdomne psy i koty w całej Polsce.
undefined
09.07.2025
RAW PALEO WARSAW DOG RUN: pies i opiekun na wspólnej trasie
Ten tekst przeczytasz w 4 minuty
Już tej jesieni w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja RAW PALEO WARSAW DOG RUN – wyjątkowego wydarzenia, które łączy miłość do czworonogów z pasją do biegania. Będzie sportowo, emocjonalnie, a przede wszystkim wspólnie – bo w canicrossie i dogtrekkingu nie chodzi tylko o wynik, ale o więź, zaufanie i wspólne pokonywanie kilometrów. To coś więcej niż sport – to styl życia, który zyskuje coraz więcej fanów.
undefined
04.07.2025
Ciężkie chwile po tragedii w Ząbkach: mieszkańcy poszukują swoich pupili
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
W czwartek, 3 lipca, po godz. 19 w podwarszawskich Ząbkach doszło do pożaru w jednym z budynków na osiedlu przy ulicy Powstańców. Ogień momentalnie objął cały dach i rozprzestrzenił się dalej, powodując ogromne zniszczenia. Ponad 500 osób w ułamku sekundy straciło dach nad głową, a teraz mierzą się z kolejną tragedią – poszukują swoich zwierząt.
undefined