21.04.2013
O trzech psach, które podróżują motocyklem
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Mają urocze gogle i dużą frajdę z jazdy motorem – trzy mieszkające w Australii psy w typie owczarka niemieckiego uwielbiają wsiadać do przyczepy motocyklowej i jeździć na wycieczki ze swą opiekunką Mary Mayhead.
fot. dailymail.co.uk
Mari, Kiri i Hine – trzy psy w typie owczarka niemieckiego korzystania z uroków jazdy motocyklem nauczyła trenerka i opiekunka Mary Mayhead. Zwierzaki podróżują po miejscowych drogach miasta Sunshine Coast w australijskim stanie Queensland.
Gdy Mary Mayhead podchodzi do motoru, psy od razu pakują się do przyczepy zamontowanej z boku pojazdu i podekscytowane czekają na podróż, mimo że dopiero niedawno poznały taki sposób przemieszczania się.
Właścicielka stawia swym pupilom jeden warunek – muszą mieć założone specjalne gogle, inaczej wycieczka się nie odbędzie.
Trzy rude psy siedzące w przyczepie motocyklowej, z urzekającymi goglami na oczach, przyciągają uwagę ludzi. Dodatkowo w okresie świąt Bożego Narodzenia zwierzaki mają na głowach czapki świętego Mikołaja, co jeszcze bardziej wzbudza zainteresowanie przechodniów. GO
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
07.05.2025
Tragedia w Cesarce. Chciała ratować psa, oboje zostali porażeni prądem
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
To miał być zwykły, wiosenny spacer z psem. Niestety, zakończył się dramatem. 2 maja w miejscowości Cesarka (woj. łódzkie), niedaleko hotelu w gminie Stryków, 50-letnia kobieta rzuciła się na pomoc swojemu psu, który nagle znalazł się w wodzie. Gdy weszła do zbiornika, oboje zostali porażeni prądem.
undefined
04.05.2025
Kaganiec weterynaryjny może być groźny dla zdrowia psa!
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Jeśli twój czworonóg z różnych względów musi nosić kaganiec, pamiętaj – kaganiec weterynaryjny nie nadaje się na spacery ani do autobusu! Czym grozi taki błąd?
undefined
23.04.2025
Pies uratowany spod falochronu! Niezwykła akcja ratunkowa w Kołobrzegu
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
To miała być spokojna niedziela. Jednak spacerowicze przy kołobrzeskim falochronie natknęli się na coś, co poruszyło całe miasto – spod betonowych gwiazdobloków wydobywał się piskliwy głos uwięzionego psa.
undefined