16.05.2012
Pies Pudsey ma talent
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Szóstą edycję brytyjskiej wersji programu „Mam talent!” wygrała Ashleigh Butler z psem o imieniu Pudsey.
fot. YouTube
W minioną sobotę duet dał półtoraminutowy pokaz składający się z elementów tańca z psem i z mnóstwa sztuczek do muzyki z filmu „Mission: Impossible”. Pudsey, który podbił serca jurorów i publiczności, to sześcioletni mieszaniec border collie, bichon frise’a i grzywacza chińskiego. Są pierwszą parą człowiek-pies, która zwyciężyła w programie „Mam talent!”. Pudsey i Ashleigh pokonali śpiewaków operowych i walijski chór męski – zdobyli ponad 15 proc. głosów więcej niż ich rywale.
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
04.02.2025
Makabryczne odkrycie w Warszawie – martwy pies w koszu na śmieci. Trwa dochodzenie
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Na warszawskiej Woli dokonano wstrząsającego odkrycia – w śmietniku na placu zabaw znaleziono martwego psa. Zwierzę miało obrażenia na pyszczku, a okoliczności jego śmierci są niejasne. Sprawą zajmuje się policja i OTOZ Animals, a opiekun suczki przedstawił swoją wersję wydarzeń.
undefined
31.01.2025
30-latek udusił psa workiem. Tłumaczył, że „nie chciał, by męczył się w schronisku”
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Mieszkańcy Wałbrzycha dokonali makabrycznego odkrycia – w lesie znaleziono martwego psa ze związanymi łapami i workiem foliowym na głowie. Policja szybko ustaliła sprawcę, którym okazał się 30-letni mężczyzna. Jego tłumaczenie szokuje.
undefined
21.01.2025
Ksiądz zaatakował psa podczas kolędy – bulwersujące nagranie i oświadczenie kurii
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Do skandalicznego zdarzenia doszło na terenie parafii św. Marcina w Tolkowcu w woj. warmińsko-mazurskim. Ksiądz odwiedzający parafian w ramach wizyty duszpasterskiej zaatakował psa, który szczekał zza ogrodzenia posesji. Nagranie z monitoringu szybko trafiło do sieci, wywołując ogromne oburzenie.
undefined