10.09.2014

Rocky, buldożek francuski, podbija internet

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Kilkumiesięczny szczeniak Rocky jest uroczym białym buldogiem francuskim. Swoją popularność na You Tube zawdzięcza filmikowi, który pokazuje, jak pies z ufnością skacze z kanapy wprost na ręce swojego opiekuna.

Fot. Facebook

Rocky mieszka w Sala, niewielkim miasteczku na Słowacji. Podobno w wolnych chwilach lubi oglądać w telewizji zawody snookerzystów. Kiedy miał zaledwie 8 tygodni, nauczył się skakać na ręce swojego opiekuna wprost z kanapy. Wiadomo, że buldogi francuskie to bardzo wesołe i towarzyskie psy, które do właściciela przywiązują się tak mocno, że na każdym kroku okazują mu swoje oddanie. Dość szybko się uczą, jednak, jeśli nauka nie sprawia im przyjemności, potrafią odmówić współpracy. Jak widać na filmie, Rocky darzy swojego pana ogromnym zaufaniem i lubi z nim współpracować. Jego szczenięcy wyczyn tak spodobał się użytkownikom internetu, że filmik zamieszczony na You Tube ma już ponad 8 milionów odsłon. A wam jak się podoba? PK

Pierwsza publikacja: 26.04.2022

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Zobacz powiązane artykuły

21.02.2024

Pies na forsę. Pierwszy nos w Europie do wykrywania walut

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Czworonożna funkcjonariuszka Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego specjalizuje się w lokalizowaniu ukrytych walut oraz tytoniu. Przed jej czułym nosem nic się nie ukryje!

Poli - suczka, która wykrywa waluty.

undefined

20.02.2024

Nagrał filmik, jak psy zagryzają kota. Teraz ruszył jego proces

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Ruszył proces byłego myśliwego, który w 2022 roku udokumentował drastyczne wydarzenie. Nie tylko nagrał, jak jego dwa psy zagryzają kota, ale też chwalił się zarejestrowanym incydentem swoim kolegom. Sprawa znalazła swój finał w sądzie.

nagrał filmik, jak psy zagryzają kota

undefined

19.02.2024

„Ekstremalne cierpienie”. Pies przez 8 miesięcy żył z guzem, który rozsadzał mu czaszkę

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Był ofiarą nie tylko bezlitosnej choroby, ale też i ludzkiej obojętności – zarówno ze strony właściciela, jak i mieszkańców wsi.

pies przez 8 miesięcy żył z gnijącą głową

undefined

null

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter i otrzymuj raz w tygodniu wieści ze świata psów!

Zapisz się