02.07.2015

Z psem przez całe życie

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Wiemy, że mają za zadanie coś nam sprzedać, że zostały przygotowane przez sztab specjalistów… Ale zdarzają się takie reklamy, które po prostu warto obejrzeć.

undefined

undefined

Pamiętacie film „Boyhood” z zeszłego roku, który opowiada o dorastaniu pewnego chłopca? Ten obraz zdobył sześć nominacji do Oscara – w tym jednego Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej i kilkadziesiąt innych nagród oraz nominacji. Na motywie tego filmu firma Iams produkująca karmę dla zwierząt przygotowała reklamę.

Reklama przedstawia sceny z życia chłopca, który z kilkulatka staje się młodym mężczyzną. Przez cały ten okres towarzyszy mu pies o imieniu Duck. Firma Iams tłumaczy, że ich ideą było pokazanie, jak ważne jest zdrowe odżywianie psa przez całe jego życie, by nigdy nie zabrakło mu młodzieńczej energii.

Trudno się nie zgodzić, że to bardzo istotne, by nasz pupil rozwijał się prawidłowo, ale oglądając ten krótki film, pojawia się też myśl, jak ważna jest miłość i troska właściciela… AW

Pierwsza publikacja: 26.04.2022

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Zobacz powiązane artykuły

21.02.2024

Pies na forsę. Pierwszy nos w Europie do wykrywania walut

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Czworonożna funkcjonariuszka Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego specjalizuje się w lokalizowaniu ukrytych walut oraz tytoniu. Przed jej czułym nosem nic się nie ukryje!

Poli - suczka, która wykrywa waluty.

undefined

20.02.2024

Nagrał filmik, jak psy zagryzają kota. Teraz ruszył jego proces

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Ruszył proces byłego myśliwego, który w 2022 roku udokumentował drastyczne wydarzenie. Nie tylko nagrał, jak jego dwa psy zagryzają kota, ale też chwalił się zarejestrowanym incydentem swoim kolegom. Sprawa znalazła swój finał w sądzie.

nagrał filmik, jak psy zagryzają kota

undefined

19.02.2024

„Ekstremalne cierpienie”. Pies przez 8 miesięcy żył z guzem, który rozsadzał mu czaszkę

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Był ofiarą nie tylko bezlitosnej choroby, ale też i ludzkiej obojętności – zarówno ze strony właściciela, jak i mieszkańców wsi.

pies przez 8 miesięcy żył z gnijącą głową

undefined

null

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter i otrzymuj raz w tygodniu wieści ze świata psów!

Zapisz się