To się nazywa miłość do wody! Suczka Bella i jej zabawy w fontannie zachwyciły internautów


Tej radości nie da się opisać. To trzeba po prostu zobaczyć! Bella tak bardzo kocha wodę, że bez opamiętania bawiła się w parkowej fontannie.

Czy twój pies kocha coś tak bardzo, że żadne proszenia, błagania czy próby przekupstwa na niego nie działają? A może, tak jak w przypadku Belli, jego słabością jest woda? Zwłaszcza ta pochodząca z kałuż, stawów czy fontann? Bella to typowy wodomaniak, który nie przepuści żadnej okazji do chlupania się w wodzie.

Bella i jej słabość

Pewnego dnia Kane Baker wraz ze swoją siostrą i Bellą wyszli na spacer. Cała trójka wybrała się do parku, który znajduje się nieopodal ich domu. Miał to być spokojny spacer, jednak Bella miała zupełnie inne plany niż jej opiekun. Kiedy mijali fontannę, suczka zerwała się, aby do niej wskoczyć. Jak przystało na wodomaniaka, nie mogła przepuścić takiej okazji. Tryskająca woda wręcz zachęcała, aby skoczyć do fontanny.

Za każdym razem, gdy Bella widzi wodę, w której może się bawić i pluskać, nic jej nie powstrzyma – wypowiedział się dla portalu Thedodo Kane Baker, opiekun Belli.

Kane Baker

Opublikowany przez Steve Pyego Czwartek, 21 maja 2020

Zabawa bez końca?

Radość Belli była wręcz nie do opisania. To trzeba po prostu zobaczyć! Jak przyznaje Baker, „cudownie było patrzeć na tak szczęśliwą Bellę”. Był tylko jeden problem. Suczka, mimo upływu czasu, wcale nie zamierzała opuścić fontanny.

Próbowaliśmy ją zwabić, udając, że rzucamy jej ulubioną zabawkę. Próbowaliśmy też wykrzyczeć jej imię i udawaliśmy, że odchodzimy, by sprawdzić, czy pójdzie za nami. Nic jednak na nią nie działało – powiedział Baker.

Ostatecznie Kane musiał zainterweniować. Nie było innej opcji na przerwanie Belli wodnych zabaw, jak wejście do fontanny. W samych bokserkach.

Szczerze mówiąc, byłem zawstydzony – wspomina Baker.

Okazało się, że w tym samym czasie obok fontanny przechodził przyjaciel Bakera, który postanowił nagrać całe zdarzenie i opublikować w internecie. Filmik spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Wyświetliło go aż 4,7 mln osób!

źródło i zdjęcie główne: www.thedodo.com

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments