Bezdomniak, który zna dobre maniery. Za jedzenie odwdzięcza się prezentami!

fot. Facebook / Orawan Kaewla-iat

Pies o imieniu Tua Plu to nie jest taki zwykły bezdomniak, jak mogłoby się wydawać. Kobiecie, która codziennie go dokarmia, przynosi w podzięce... prezenty. I to jakie!

Orawan Kaewla-iat mieszka w Tajlandii i regularnie dokarmia żyjące na tamtejszych ulicach bezpańskie psy. Spośród wszystkich jej podopiecznych szczególnie wyróżnia się jeden pies, którego nazwała Tua Plu.

On każdego dnia pojawia się z jakimś przedmiotem w pysku. Zwykle jest to liść albo kawałek papieru. Jeśli jest wyjątkowo głodny, przynosi coś, do czego można nałożyć jedzenie. Zanim zacznę karmić pozostałe psy, najpierw muszę coś dać Tua Plu i jego mamie – napisała na Facebooku Orawan Kaewla-iat.

Ten mądry pies wie, że przymilając się, więcej zyska, niż po prostu czekając, aż reszta sfory coś mu zostawi. Strategia wyróżnienia się za wszelką cenę już przyniosła skutek – po ukazaniu się zdjęć, które zamieściła na Facebooku Orawan Kaewla-iat, internet oszalał na punkcie Tua Plu.

Tua Plu stoi na schodach
fot. Facebook / Orawan Kaewla-iat

Krótki film, na którym widać, jak psiak nieśmiało podchodzi do kobiety z liściem w pysku, stał się już viralem i podbił serca milionów ludzi na całym świecie.

Publié par อรวรรณ แก้วละเอียด sur samedi 18 mars 2017

Ludzie z całego świata pytają Orawan Kaewla-iat, czy mogą przygarnąć Tua Plu i jak to zrobić. Miejmy nadzieję, że wkrótce coś z tego wyjdzie, i piesek – wraz ze swoją mamą, z którą się nie rozstaje – zamieni ulicę na własny, bezpieczny kąt.

Tua Plu zjada ryż z mięsem
fot. Facebook / Orawan Kaewla-iat

Ten, kto go adoptuje, to prawdziwy szczęściarz, bo może się spodziewać, że będzie regularnie obsypywany prezentami!

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments