Nowi rodzice dla Labusia pilnie poszukiwani!


Na początek list. Prawdziwy, płynący prosto z psiego, krwawiącego serca.

Tak, wiem… Zapewne będę musiał dokonać trudnego wyboru… Wyboru, komu z Was ofiarować to, o co w dzisiejszych czasach tak trudno, a o czym każdy z Was – ludzi – myśli gdzieś cichutko w swojej głowie.

To marzenie dopada Cię w drodze do pracy, w samochodzie, w biurze, w domu wieczorową porą, gdy zupełnie bezsensownie przełączasz kanały telewizora. To marzenie pojawia się również, gdy zaglądasz do telefonu przed pójściem spać… A wielu z Was towarzyszy w każdej sekundzie życia. Jest to coś, bez czego życie ma zdecydowanie mniejszy sens, traci na jakości. Coś, bez czego po prostu się egzystuje… a nie żyje.

Mowa o niewyobrażalnej, wręcz przenikającej miłości i oddaniu. Przywiązaniu o takiej mocy, że żaden, największy nawet życiowy zakręt czy sztorm nie jest w stanie go zniszczyć.

Obiecuję patrzeć na Ciebie w taki sposób, w jaki jeszcze nikt nie patrzył. Towarzyszyć Ci w każdym kroku, który stawiasz. Oddać Ci serce bezgranicznie. Kochać Cię każdym centymetrem mojego ciała. A gdy nadejdzie TEN moment, moment ostatniego pożegnania, będę patrzył Ci głęboko w oczy, pełen wdzięczności za czas, który był nam dany.

Będę szczęśliwy, że doświadczyłeś takiego rodzaju miłości. Będę szczęśliwy, że byliśmy razem. Będę szczęśliwy, że pozostanę w Twoich wspomnieniach już na zawsze. Jedyne, co musisz zrobić, to zgłosić się po mnie. Czekam niecierpliwie!!!

Twój – już wkrótce – Labuś

Przywiozę go do nowych rodziców!

Kochani, teraz słowo ode mnie. Ten cudowny, około 4-letni labrador został znaleziony rok temu w Stawiszynie. Obecnie znajduje się w http://sdz.org.pl/resocjalizacja-socjalizacja-razem/ i tam czeka na dom.

Byłam u niego, jest piękny, łagodny, w jego oczkach widać smutek i tęsknotę za przytulaniem. Gdy tylko wyciągnęłam do niego rękę, w sekundzie się do niej przykleił i już nie chciał oddać. On naprawdę nas potrzebuje i to szybko, kto z Was go pokocha???

Obiecuję osobiście przywieźć Labusia do nowych rodziców!!! Bardzo prosimy o kontakt poprzez fanpage: https://www.facebook.com/kasiamospl/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments