CHWDP – rapuje Joanna Krupa. O co jej chodzi?


Od kilku dni po sieci krąży klip, w którym żeński duet - J Kru i Hel G - w rytmie rapu rozwija kontrowersyjny skrót CHWDP. Co to ma wspólnego z psami?

Akronim CHWDP zdobi niejeden polski murek i powszechnie wszyscy kojarzą go z obrazą policjantów. Joanna Krupa postanowiła wykorzystać wulgarny skrót i nadać mu inne, bardziej pozytywne znaczenie.

Joanna Krupa z psami
fot. Instagram/Joanna Krupa

Ostatnio w sieci dużo się mówi o najnowszym projekcie jurorki programu „Top Model. Zostań modelką”, która minionej soboty (13.01.2018 r.) poprowadziła szósty odcinek SNL Polska. Warto dodać, że Joanna Krupa była pierwszą kobietą – gospodynią polskiej wersji zagranicznego show. W tym samym odcinku obok modelki wystąpili również raperzy – Bisz i Radex.

CHWDP – Chcę Wam Dać Psa

Skąd ten szum wokół Krupy? Wszystko z powodu kontrowersyjnego tytułu i czarno-białego klipu w klimacie hip-hopu, który w błyskawicznym tempie znalazł się na ustach wielu ludzi i nowej odsłony Joanny Krupy, która wcieliła się w nietypową rolę. A mianowicie w rolę… raperki. Miłośniczka psów, pokazując się w nowej odsłonie, zapewne zaskoczyła wielu widzów. Dodatkowo samo wykonanie, jak i cel, w jakim powstało wideo – czyli pomoc psom ze schroniska – zbiera pozytywne opinie.

Do akcji społecznej, która ma zachęcać ludzi do adoptowania psów, modelka przyjęła pseudonim J Kru i zaprosiła aktorkę Helenę Ganjalyan, która na potrzeby projektu nazywa się Hel G. Współpraca tych pań zaowocowała rapującym kawałkiem.

Po co kupować? Można adoptować. Łatwiej psa niż faceta wychować, codziennie można to samo gotować – rapują modelka i aktorka.

Posłuchaj, co jeszcze mają ci do przekazania J Kru i Hel G.

Joanna Krupa opowiedziała o swoim najnowszym projekcie w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. Uważa, że akronim, który, krótko mówiąc, jest wulgarny, w tej sytuacji jest pozbawiony negatywnego wydźwięku i rozwija go jako Chcę Wam Dać Psa.

Jednorazowy szum?

Modelka zapewnia, że ta akcja nie jest jednorazowa, a t-shirty z prowokującym nadrukiem będzie można niebawem kupić. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na remonty schronisk i, jak to sama Krupa, powiedziała „psie sprawki”.

A ty, co myślisz o tej akcji? Czy duet J Kru i Hel G cię przekonał? Koniecznie napisz w komentarzu!

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments