Co mówisz swojemu psu?

fot. Wojciech Radomiak

Jak twój podopieczny naprawdę rozumie to, co mu sygnalizujesz, będzie tłumaczyła włoska trenerka Alexa Capra podczas seminarium, które 21-22 stycznia 2012 r. organizuje Fundacja Psia Wachta.

Tym razem spotkanie będzie poświęcone niuansom komunikacji między człowiekiem a psem. Alexa Capra wyjaśni, jak psy porozumiewają się między sobą, jak ludzie w sposób niewerbalny przekazują sobie informacje i jak wpływa to na nasze relacje z podopiecznymi. Teoria będzie ilustrowana zdjęciami i filmami z bogatego archiwum trenerki. Seminarium to niezwykła szansa udziału w intensywnych warsztatach tłumaczenia z psiego na nasze i z naszego na psie.

Alexa Capra jest szkoleniowcem i etologiem. Zawodowo związana ze stowarzyszeniem Gentle Team oraz uniwersytetem w Pizie. Kierowała projektem rehabilitacji pitbuli używanych do walk psów. Autorka testów behawioralnych do oceny psychiki psów i doświadczona zawodniczka wielu dyscyplin psich sportów. Do Polski przyjeżdża regularnie od 2009 r. na zaproszenie fundacji Psia Wachta.

Seminarium odbędzie się w hotelu Lando w Warszawie. Więcej informacji i zapisy: www.psiawachta.pl. MU

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments