Dwie dekady dogoterapii


Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „20 lat dogoterapii w Polsce”, która odbędzie się 26-27 maja w Warszawie.

Podczas spotkania przybliżone zostaną osiągnięcia rodzimych dogoterapeutów, a referaty wygłoszą zaproszeni goście, m.in. dr. Paweł Zapłatka kierownik oddziału rehabilitacji w szpitalu dziecięcym w Dziekanowie Leśnym („Pies asystent w szpitalu dziecięcym”), Helga Widder z uniwersytetu weterynaryjnego w Wiedniu („Zwierzęta w terapii), Jaroslava Eisertova z uniwersytetu w Ceskich Budejovicach („Integracyjne obozy dogoterapeutyczne”). Imprezie towarzyszyć będzie konkurs fotograficzny „Mój pies w dogoterapii”, planowany jest także pokaz umiejętności pudelka miniaturowego wyszkolonego przez wolontariuszkę fundacji, który zabawia sztuczkami m.in. pensjonariuszy domów spokojnej starości.
Uczestnictwo w imprezie jest płatne (70 zł), zgłoszeń można dokonywać przez stronę internetową www.czeneka.org. Miesięcznik „Mój Pies” jest patronem medialnym konferencji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments