Internet oszalał na punkcie psa z ekstremalnie długim pyskiem


Wystarczyło jedno zdjęcie na Instagramie, by suczka o imieniu Eris zyskała popularność. A wszystko za sprawą imponującego nosa, który ma aż 31 centymetrów długości!

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć, musisz się czymś wyróżniać. Dotyczy to również naszych psich towarzyszy – szczególnie jeśli opiekunowie marzą o internetowej sławie swojego pupila… Pewien pies o imieniu Eris stał się znany na Instagramie z powodu swojego nietypowego wyglądu. Opiekunka twierdzi, że jej pupil został obdarzony – prawdopodobnie – najdłuższym nosem na świecie. Co więcej, może mieć rację!

Eris to dopiero ma nosa!

Lily i Savannah w lipcu 2018 roku adoptowały niezwykłego szczeniaka rasy chart rosyjski borzoj. Dziś Eris jest już dwuletnią suczką i podbija serca internautów. Lily przyznaje, że spacery z psem często się wydłużają, ponieważ dużo osób ją zaczepia, aby dowiedzieć się czegoś więcej o jej psie. Dlaczego suczka wzbudza takie zainteresowanie wśród przechodniów? Wszystko za sprawą bardzo długiego pyska.

Eris ma wspaniałą osobowość. Wielu naszych sąsiadów ją zna i zawsze nas zaczepiają, aby się z nią przywitać! – mówi Lily.

Borzoj to rasa psów, która słynie ze swojej szczupłej budowy, a także podłużnego i smukłego pyska. Nos Eris jest jednak znacznie dłuższy niż u większości psów tej rasy. Mierzy aż 31 centymetrów! Lily uważa, że Eris może mieć najdłuższy nos na świecie. Początkowo obawiała się jednak, że tak długi pysk może być przyczyną problemów zdrowotnych. Na szczęście skończyło się tylko na obawach.

Sensacja Instagrama

Lily i Savannah zauważyły, że Eris bardzo szybko rośnie. Dlatego postanowiły założyć suczce Instagrama, aby zawsze móc wrócić do minionych chwil i spojrzeć na zdjęcia z okresu szczenięctwa. Nie spodziewały się jednak, że ich podopieczna przyciągnie aż tylu wielbicieli. Obecnie konto obserwuje 185 tysięcy osób, a liczba ta wciąż rośnie. Czy wy również dołączycie do wielbicieli Eris? Myślicie, że przed tym długim nosem da się ukryć smakołyki?

Aby zobaczyć imponująco długi pysk Eris, przejdź na kolejne strony!

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments