George Clooney przygarnął bassetkę


Pod koniec października do rodziny George’a Clooneya dołączyła Millie, 4-letnia suczka rasy basset hound adoptowana ze schroniska w Kalifornii. To już trzeci czworonóg przygarnięty przez znanego aktora.

Przeglądając strony internetowe poświęcone psim adopcjom, w szczególności bassetom, Goerge Clooney i jego żona Amal natknęli się na zdjęcie basset hounda i takie oto ogłoszenie zamieszczone przez schronisko San Gabriel Valley Humane Society: „Chociaż ma cudowne wielkie oczy, piękne długie uszy i krótkie łapy, bezdomna Millie została znaleziona pod jedną z miejscowych restauracji w San Gabriel, gdzie z nadzieją wypatrywała okruchów jedzenia”.

Suczka skradła ich serca i postanowili ją przygarnąć. Udali się do schroniska wraz ze swoim cocker spanielem o imieniu Louie, który także jest psem adoptowanym. W domu mają jeszcze Einsteina, przygarniętego czarnego cocker spaniela seniora. Einstein ma opinię wyjątkowo przyjaznego psa, który ma obsesję na punkcie jedzenia, o czym Clooney opowiedział pisarce Laurze T. Coffey, autorce ksiażki „My Old Dog: Rescued Pets with Remarkable Second Acts”.

Suczka Millie to zatem już trzeci pies, któremu państwo Clooneyowie podarowali dom i wspaniałe życie, jakże daleko odbiegające od tego za kratami schroniskowego boksu. Na fanpage’u schroniska pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których wyrażano także nadzieję, że wspaniała postawa podziwianego aktora zachęci innych do zaopiekowania się psami schroniskowymi. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments