Czy Grumpy Dog zdobędzie taką sławę jak Grumpy Cat?


Chico wygląda, jakby był wiecznie zniesmaczony. Z powodu charakterystycznego ułożenia pyska internauci nadali mu przydomek Grumpy Dog.

Wielbiciele Grumpy Cat chcieli zapełnić pustkę, jaką zostawił po sobie ten „najbardziej zrzędliwy kot na świecie”. Internauci za godnego następcę uznali tym razem psa. Chico – a raczej Grumpy Dog –  swoją miną podbija media społecznościowe.

Grumpy Dog…

Chico to 11-miesięczny gryfonik brukselski. Opiekunką psa jest 47-letnia nauczycielka z Lynchburga w stanie Wirginia, Belle Evans. Kiedy internauci zobaczyli wyraz pyszczka zwierzaka, od razu okrzyknęli go Grumpy Dogiem. Mina Chico jest bowiem niezwykle charakterystyczna i pies wygląda, jakby był wiecznie niezadowolony czy zirytowany. Bella Evans zapewnia jednak, że to tylko pozory, a Chico tak naprawdę jest szczęśliwym, kochającym i miłym psem. Opiekunka psa podkreśla również, że zakochała się w czworonogu od pierwszego wejrzenia.

Grumpy Dog wychowuje się w towarzystwie niemniej uroczego siostrzanego rodzeństwa: rocznej Hazel, 6-letniej Rity i 3-letniej Ramony.

View this post on Instagram

Serious love… ? #grumpygriffons #dogsarefamily #dogsofinstagram #cutedogsdaily

A post shared by hazelandthegang (@hazelandthegang) on

następcą Grumpy Cat?

Chico, jak przystało na nowego zwierzęcego celebrytę, wraz z siostrami posiada konto na Instagramie. Profil psiego rodzeństwa obserwuje ponad 10 tysięcy osób. Chico bardzo szybko jednak przyciąga kolejnych obserwujących. Internauci oszaleli na punkcie jego wiecznie zrzędliwej miny. Są też i tacy, którzy zastanawiają się, czy psu przypadkiem coś nie dolega. Z kolei opiekunce czworonoga zarzucają, że pies ma taką minę, ponieważ nie jest zadowolony z ubranek, w których pozuje do zdjęć.

Czasem widzę komentarze, w których pewne osoby twierdzą, że mina psa jest wynikiem niezadowolenia z ubranek, w których pozuje do zdjęć. Zapewniam jednak, że Chico ma taki sam wyraz pyszczka niezależnie od tego, czy ma na sobie kostium albo czy je swój ulubiony przysmak – mówi Belle Evans.

Czy w przypadku Chico niezwykle oryginalny wygląd zrzędliwego pyszczka będzie przepustką do sławy na taką skalę, jak było to u Grumpy Cat? Czas pokaże!

Zobacz najbardziej zrzędliwą psią minę – przejdź na następne strony, by wyświetlić więcej zdjęć!

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments