Jakiej rasy pies gra w filmie „Moje wakacje z Rudym”? Znamy odpowiedź!


Rudy, a wręcz czerwony pies przyciąga uwagę wielu osób i wzbudza ogromną sympatię. Co jest w nim takiego magnetycznego, że każdy chciałby go poznać?

„Moje wakacje z  Rudym” to preqeul „Przygód Rudego” z 2011 roku. Od 11 sierpnia film można obejrzeć w polskich kinach.

A wszystko zaczęło się od…?

Cofnijmy się o sześć lat. Wtedy na ekrany kin wszedł film „Przygody Rudego”. Opowiada on historię rudego psa, który żył w latach 1971-1979  i znany był z podróżowania po zachodniej Australii. Sympatyczny mieszkaniec ras owczarek australijski kelpie i australian cattle dog był zanany pod kilkoma imionami, m.in. Bluey, Tally czy jako Pies z północnego zachodu. W australijskim mieście Dampier, które bardzo często odwiedzał, postawiono nawet pomnik na jego cześć.

Najnowsza część przygód niezwykłego czworonoga skoncentrowana jest na przedstawieniu historii Rudego sprzed wydarzeń w „Przygodach Rudego”. Film opowiada o chłopcu Micku, który musi spędzić wakacje u dziadka na wsi. Tam znajduje Rudego. Między chłopcem a psem tworzy się niezwykła więź. Ten pies, który z pewnością jest jedyny w swoim rodzaju, zmieni spojrzenie Micka na życie.

Phoenix – nowa gwiazda filmu

Może teraz coś więcej o samym głównym aktorze? Bo w końcu to on robi tutaj najwięcej zamieszania. Rudego zagrała trzyletnia Phoenix, suczka rasy owczarek australijski kelpie.

Przeczytaj więcej o tej rasie – KLIK!

Zastąpiła ona Koko, który zmarł z powodu choroby serca w 2012 roku. Właścicielem obu psów jest Nelson Woss, producent filmów o przygodach Rudego. Tak Woss opisuje swoich pupili:

Obydwoje są gwiazdami. Różnica jest taka, że Koko bardziej gwiazdorzył w stylu Hollywood, a Phoenix jest profesjonalistką.

Jeśli lubisz filmy o przyjaźni człowieka z psem, to „Moje wakacje z Rudym” są idealną propozycją na popołudniowy seans w kinie. A może już obejrzałeś ten film? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami w komentarzu!

Film „Moje wakacje z Rudym” został objęty patronatem medialnym przez portal Psy.pl. Serdecznie zapraszamy do kin!

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments