Joanna Krupa z misją dla psów - Psy.pl
Krupa z psem

Joanna Krupa z misją dla psów

Jak stworzyć najlepszą rodzinę dla swojego pupila?

Jakie cechy charakteru powinien posiadać idealny opiekun? Jak poradzić sobie z psem, który sprawia problemy? Odpowiedzi na te i inne pytania już wkrótce w nowym programie telewizyjnym z Joanną Krupą w roli prowadzącej.

Już w najbliższą sobotę startuje nowy program telewizyjny, w którym znana miłośniczka zwierząt, nominowana w 2010 roku do nagrody „Serce dla Zwierząt” Joanna Krupa pomoże znaleźć psom ze schronisk wymarzone domy, a nowych właścicieli tych zwierzaków wesprze w rozwiązywaniu problemów.

W programie, który prowadzi Joanna Krupa, udział biorą również specjaliści – doświadczona behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk i lekarz weterynarii Franciszek Paśko. Wszystko po to, by pokazać, że opieka nad zwierzętami to duża odpowiedzialność i wyzwanie dla całej rodziny.

Krupa na śniegu z psem
fot. Materiały prasowe

Uczestnicy programu „Misja pies” będą w kolejnych odcinkach adoptować zwierzaki ze schronisk, a eksperci będą ich wspierać w wychowaniu i szkoleniu. Cały program składa się z 12 odcinków, które będą emitowane raz w tygodniu.

W pierwszych odcinkach widzowie poznają m.in. niesforną Kamę, która ucieka, gdy tylko spuści się ją ze smyczy i nadpobudliwego Rodzynka, który niezbyt lubi inne psy. To program dla wszystkich, którzy lubią psy – i albo są już ich właścicielami, albo właśnie myślą o adopcji zwierzaka.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie TVN w sobotę 4 marca o godzinie 16.25. Powtórki będzie można obejrzeć m.in. w poniedziałki o 21.25 na antenie TVN Style.

Autor: Aleksandra Więcławska
5 na 5 na podstawie 2 głosów
Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

  • _zosia_
    _zosia_ 5 marca 2017 o 19:01

    Fajny jest ten program ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *