Joanna Krupa z misją dla psów


Jak stworzyć najlepszą rodzinę dla swojego pupila?

Jakie cechy charakteru powinien posiadać idealny opiekun? Jak poradzić sobie z psem, który sprawia problemy? Odpowiedzi na te i inne pytania już wkrótce w nowym programie telewizyjnym z Joanną Krupą w roli prowadzącej.

Już w najbliższą sobotę startuje nowy program telewizyjny, w którym znana miłośniczka zwierząt, nominowana w 2010 roku do nagrody „Serce dla Zwierząt” Joanna Krupa pomoże znaleźć psom ze schronisk wymarzone domy, a nowych właścicieli tych zwierzaków wesprze w rozwiązywaniu problemów.

W programie, który prowadzi Joanna Krupa, udział biorą również specjaliści – doświadczona behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk i lekarz weterynarii Franciszek Paśko. Wszystko po to, by pokazać, że opieka nad zwierzętami to duża odpowiedzialność i wyzwanie dla całej rodziny.

Krupa na śniegu z psem
fot. Materiały prasowe

Uczestnicy programu „Misja pies” będą w kolejnych odcinkach adoptować zwierzaki ze schronisk, a eksperci będą ich wspierać w wychowaniu i szkoleniu. Cały program składa się z 12 odcinków, które będą emitowane raz w tygodniu.

W pierwszych odcinkach widzowie poznają m.in. niesforną Kamę, która ucieka, gdy tylko spuści się ją ze smyczy i nadpobudliwego Rodzynka, który niezbyt lubi inne psy. To program dla wszystkich, którzy lubią psy – i albo są już ich właścicielami, albo właśnie myślą o adopcji zwierzaka.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie TVN w sobotę 4 marca o godzinie 16.25. Powtórki będzie można obejrzeć m.in. w poniedziałki o 21.25 na antenie TVN Style.

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
_zosia_
4 lat temu

Fajny jest ten program 😉