Kim Kardashian wydała 10 000 dolarów na sztuczne jądra dla swojego psa! Nie zgadniecie, jaki był powód


Amerykańska celebrytka Kim Kardashian lubi szokować i zaskakiwać. Tym razem zrobiła coś, co przykuło uwagę miłośników psów. Swojemu ukochanemu psu Rocky'emu zafundowała implanty jąder. Po co?

Dla tych, którzy nie mają pojęcia, kim jest Kim, przygotowaliśmy krótką ściągę. Kim Kardashian West jest znana głównie z tego, że jest znana – to przede wszystkim celebrytka, ale pisze się też o niej jako o aktorce, bizneswoman i modelce. Sławę zyskała dzięki udziale w show „Z kamerą u Kardashianów”, które pokazywało życie jej i i jej rodziny.

Kim Kardashian jest żoną rapera Kanye Westa, z którym ma trójkę dzieci. Jest też niewyobrażalnie bogata (ma na koncie 540 milionów dolarów i plasuje się na 54. miejscu w rankingu „Forbesa”), co pozostaje nie bez znaczenia dla tego newsa.

Kim Kardashian funduje sztuczne jądra

Kim wydała właśnie 10 tysięcy dolarów na… sztuczne jądra. Zafundowała je swemu psu – bokserowi Rocky’emu. Implanty mogły zostać wszczepione, ponieważ swoich jąder Rocky już nie ma – został wykastrowany, i to akurat była bardzo słuszna decyzja!

Jednak po co psu sztuczne jądra? Zdaniem Kim implanty o nazwie Neuticles były Rocky’emu niezbędne, by podnieść… jego samoocenę. Rzeczywiście, Neuticles to opatentowane implanty dla wykastrowanych zwierząt, dostępne w różnych rozmiarach. Ponoć wyglądają całkiem naturalnie, a wszczepia się je zwykle podczas zabiegu kastracji (choć można też później). Dzięki nim pies wybudzony z narkozy nie orientuje się, że dopiero co został pozbawiony męskości. Ale czy pies wykastrowany tak po prostu, bez wszczepienia jąder zastępczych, ma jakiś problem z tym, że ich brakuje?

Kim i pies bokser
fot. Neuticles.com

Właściciel firmy produkującej Neuticles – Greg Miller – powiedział portalowi Daily Mail, że właściciele psów, którzy decydują się na wszczepienie pupilowi sztucznych jąder, w ten sposób walczą o ich godność i poczucie własnej wartości.

Jak podaje firma, która implanty wszczepia psom, kotom, słoniom, małpom i wielu innym zwierzętom, od początku istnienia – 1995 roku – sztuczne jądra „zamontowała” już u ponad 500 000 zwierzaków.

Fanaberia czy argument dla nieprzekonanych?

Wracając do Kim Kardashian i jej psa Rocky’ego. Plotka głosi, że wybrała dla niego mniejsze sztuczne jądra niż te prawdziwe, które miał, ponieważ już lata temu mówiła, że przeszkadzają jej „duże jaja” u psów.

Boksera Rocky’ego – wtedy szczeniaka – kupiła w 2010 roku. Była wtedy w związku z Reggiem Bushem, a gdy się z nim rozstała, psa wzięła pod swoją opiekę.

Internauci nie szczędzą złośliwych komentarzy – pojawiają się w sieci na przykład takie, że skoro sama Kim ma implanty piersi, to nie chciała, by jej pies czuł się gorszy… Ale z drugiej strony ogromny sukces firmy produkującej Neuticles świadczy o tym, że nie tylko amerykańscy celebryci decydują się zafundować swoim pupilom taką namiastkę męskości. A może, gdyby zabieg ten był tańszy i powszechnie dostępny, przekonałoby to do kastracji psów tych właścicieli, którzy uważają, że samiec „bez jaj” będzie czuł się gorzej?

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments