Mały kundelek porzucony na przystanku. Na szyi miał list


Kilka dni temu czarno-biały kundelek został przywiązany do słupka przy przystanku autobusowym we Włocławku.

Przechodnie zwrócili uwagę na kundelka przywiązanego do słupka, a gdy nikt po niego nie przychodził, zadzwonili do Straży Miejskiej we Włocławku. Powiedzieli, że przy przystanku autobusowym przy ulicy Przemysłowej ktoś przywiązał psa.

Porzucony piesek
fot. Facebook / Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Włocławku

Gdy strażnicy przyjechali na miejsce, zobaczyli kundelka przywiązanego smyczą do słupka. Przy obroży miał karteczkę, na której ktoś odręcznie napisał:

Mam na imię Haczi i mam 10 miesięcy. Potrzebuję rodziny, ciepła. Problemy moje to: załatwiam się czasem w domu, bo moi poprzedni właściciele nie dawali mi tego, co bym chciał, spacerów i jedzenia. Mieszkałem w bloku. Jestem wychowany z 4 dzieci. Nie gryzę, jestem łagodny dla wszystkich. Haczi! Kochamy Cię i przepraszamy.

Strażnicy przewieźli psa do schroniska dla zwierząt.

Informację o tym zdarzeniu przekażemy do Komendy Miejskiej Policji z uwagi na to, że okoliczności związane z tą sprawą mogą wskazywać na popełnienie przestępstwa – mówi Dariusz Rębiałkowski, rzecznik prasowy Straż Miejskiej we Włocławku.

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Włocławku szukają za pośrednictwem swego profilu na Facebooku domu dla Hacziego.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments