Marek Piekarczyk zagra na rzecz zwierząt

Fot. Archiwum Fundacji Pies Szuka Domu

Finał II edycji konkursu fotograficznego „Pieskie życie”, zorganizowanego przez Fundację Pies Szuka Domu, uświetni koncert jurora programu „The Voice of Poland” Marka Piekarczyka, który od lat jest przyjacielem fundacji. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Wielokrotnie pisaliśmy o niestandardowych pomysłach pomorskiej Fundacji Pies Szuka Domu, która na różne sposoby próbuje zwrócić naszą uwagę na problemy zwierząt, a szczególnie na problem bezdomności, by w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia populacji bezdomnych zwierząt. Jednym z takich pomysłów jest konkurs fotograficzny „Pieskie życie”, w którym uczestnicy mieli możliwość zatrzymać w obiektywie różne momenty z życia czworonogów.

Finał II edycji konkursu fotograficznego oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w niedzielę 25 maja w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. Głównym punktem programu niedzielnego wydarzenia jest akustyczny koncert wybitnego rockmana Marka Piekarczyka, który od dawna wspiera działania Fundacji Pies Szuka Domu. Jako support wystąpi trójmiejska kapela Milczenie Owiec. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. W  dniu koncertu za bilet trzeba będzie zapłacić 50 zł (w przedsprzedaży 40 zł). Najważniejsze jest to, że cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom. Bilety są jeszcze do nabycia w Klubie Muzycznym Ucho w godzinach 10-18 . PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments