Adoptowany pies marzył tylko o jednym. Nowi opiekunowie spełnili jego największe pragnienie

fot. www.instagram.com/pizza_and_prs_85

"Bentley natychmiast położył się i spędził tam kilka godzin". KaTarra Taylor nie tylko dała nowy dom, ale też spełniła marzenie adoptowanego psa.

Starszym psom z problemami zdrowotnymi czy behawioralnymi znacznie trudniej znaleźć dom niż szczeniakom. Ten psiak większość swojego życia spędził w domach tymczasowych – miał czterech opiekunów. Borykał się też z lękiem i innymi problemami, które wielu ludzi przerastały, ale nie KaTarrę Taylor. Kobieta postanowiła nie tylko stworzyć dla niego szczęśliwy dom, ale też spełnić marzenie adoptowanego psa.

Kobieta dała szczęśliwy dom i…

Bentley nigdy tak naprawdę nie miał miejsca, które mógłby nazwać swoim domem. KaTarra została jego piątym opiekunem. Wcześniejsi właściciele po jakimś czasie rezygnowali z opieki nad psem i go oddawali.

Był destrukcyjny, agresywny i nieufny. Ciężko pracowałam, aby go czegoś nauczyć, wyeliminować agresywne zachowania i wyleczyć jego niepokój oraz poważne alergie – wspomina KaTarra Taylor.

Kiedy kobieta adoptowała psa, mieszkała w kawalerce. Wiedziała, że przestrzeń jest niewystarczająca zarówno dla niej, jak i dla czworonoga ważącego blisko 55 kilogramów. Dlatego, aby mogli zostać razem, kupiła kamienicę.

View this post on Instagram

Oooh #MCM ❤️❤️❤️

A post shared by KaTarra Taylor (@pizza_and_prs_85) on

…spełniła marzenie adoptowanego psa

Bentley od zawsze uwielbiał spędzać czas na trawie, a nigdy nie miał własnego podwórka. Niemal na każdym spacerze przystawał, by się na niej położyć czy pobawić. Kobietę nie było jednak stać na kupno domu z dużym ogrodem. Przy pomocy swojego chłopaka Nicka postanowiła zmienić betonowe patio, jakie przynależało do zakupionego domu, w niewielkie podwórko. A wszystko po to, by spełnić marzenie adoptowanego psa. KaTarra bardzo chciała, aby Bentley miał choć trochę swojej trawy, na której będzie mógł spędzać czas, kiedy tylko zechce.

Pracowity weekend spędzony nad stworzeniem idealnego miejsca dla Bentleya zdecydowanie się opłacił. KaTarra nie mogła doczekać się chwili, kiedy pokaże psu nowe podwórko.

Bentley natychmiast położył się na trawie i spędził tam kilka godzin. To teraz jego ulubione miejsce do ucinania sobie drzemek. Wygląda na naprawdę szczęśliwego – powiedziała KaTarra Taylor.

View this post on Instagram

So happy ❤️

A post shared by KaTarra Taylor (@pizza_and_prs_85) on

Pies spędza bardzo dużo czasu na podwórku, a KaTarra jest szczęśliwa, że mogła zrobić coś dla czworonoga, zwłaszcza po tym wszystkim, co przeszedł.

źródło: www.boredpanda.com | zdjęcie główne: www.instagram.com/pizza_and_prs_85

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments