Sprzedają maski dla psów, które wyglądają jak… ludzkie twarze!


Na Amazonie - portalu aukcyjnym - można kupić wiele rzeczy. Tym razem jeden ze sklepów zamiast kagańców oferuje maski dla psów, które wyglądają jak ludzkie twarze.

W jednej z największych platform zakupowych na świecie – Amazonie – można znaleźć szeroki asortyment produktów. Trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu, aby przejrzeć choć część ofert, wśród których można znaleźć też i dość nietypowe rzeczy. Takim przykładem jest nowy sklep AXAYINC, który zamiast kagańców oferuje… maski dla psów, które wyglądają jak ludzkie twarze.

Maski dla psów

Według producenta maski mają być idealną i zabawną alternatywą dla kagańców (o tym, dlaczego i kiedy warto korzystać z kagańca, pisaliśmy TUTAJ). Pytanie tylko, czy rzeczywiście nią są. Mają one powstrzymać psa przed gryzieniem rzeczy i zjadaniem nieczystości. Maski dla psów są dostępne na Amazon.com i można je kupić za 10,99 dolarów (ok. 42 zł). Są one wykonane z lateksu i przedstawiają karykaturalne, dolne części ludzkiej twarzy. W ofercie jest kilka rodzajów i grymasów twarzy – duże czerwone usta układające się w tzw. dziubek, ogromne zęby czy wargi, w których znajduje się cygaro.

Producent zapewnia też, że są one dla psów zarówno bezpiecznie, jak i wygodne. Ale dla większych psiaków – nie są bowiem polecane dla bardzo małych czworonogów. Otwory umożliwiają psu swobodne otwarcie pyska, a co za tym idzie – i oddychanie.

Przerażające? A może zabawne?

Opinie co do masek są różne – jedni uważają je za zabawne („To była świetna zabawa! Są warte każdego grosza!!!”), a inni za przerażające.

Jane Elam: To jest niepokojące!

 

A Chantal Sutton: Byłyby bardziej przerażające, gdyby maski były dobrane pod kolor futra.

 

Bella Denise: W cieplejszych warunkach zwierzętom będzie trudniej oddychać. Tak czy inaczej, bardzo zabawne.

 

Brian Rigzz: Wezmę kolejnego psa, byleby móc kupić jeszcze jedną maskę.

Jesteśmy ciekawi, co wy sądzicie o tym wynalazku. Kupilibyście taką maskę swojemu pupilowi? Uważacie, że to dobra alternatywa dla tradycyjnych kagańców? Koniecznie podzielcie się z nami w komentarzach swoją opinią!

Źródło: www.boredpanda.com

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments