Mikołajkowa „Paka dla Bezdomniaka”


Ponad 4 tony karmy trafiły 4 grudnia do schroniska w Korabiewicach w ramach akcji „Paka dla Bezdomniaka”.

Zakończyła się kolejna edycja akcji „Paka dla Bezdomniaka”. W trakcie zakupów w internetowym sklepie zoologicznym Keko.pl można było przekazać dowolną liczbę „pak” o wartości 5 zł. Każda z nich została podwojona przez zaangażowanych w akcję producentów karm. W efekcie akcji do schroniska w Korabiewicach trafiło sześć palet karmy o wadze ponad 4 tony.

– Dzięki akcji zwierzęta ze schroniska otrzymały karmę oraz niezbędne wyposażenie, aby przetrwać nadchodzącą zimę. – mówi Andrzej Pawłowski z Keko.pl. – Akcja oprócz wsparcia zwierząt ze schroniska w Korabiewicach ma również zwrócić uwagę na wszechobecny w naszym kraju problem bezdomności zwierząt – mówi Monika Bukowska z fundacji Viva! – Poprzez kampanię chcemy pokazać, że ludzie mogą i powinni łączyć siły w słusznej sprawie, bo wtedy wiele poważnych problemów znajduje rozwiązanie. W świecie tak bardzo zdominowanym przez człowieka zwierzęta nie poradzą sobie same – dodaje.

Akcję, która trwa nadal, wspierają: Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magda Cielecka, Majka Jeżowska, Edyta Olszówka, Jacek Poniedziałek, Krzysztof Skiba i Rafał Zbieć. Patronami honorowymi są Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy i Business Center Club. Organizatorami są fundacja Viva!, Atom Click i Keko.pl.

Więcej informacji i możliwość przekazania paki na: www.pakadlabezdomniaka.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments