Miłość w schronisku dla zwierząt? Tak, a nawet ślub! Historia z warszawskiego Palucha


Pod koniec roku 2017 w warszawskim schronisku dla bezdomnych zwierząt na Paluchu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Dwoje ludzi, którzy znaleźli miłość w schronisku, wzięło ślub. Jak do tego doszło i dlaczego ślub odbył się w schronisku dla zwierząt? Przeczytajcie koniecznie!

Czy można znaleźć miłość w schronisku dla zwierząt? A dlaczego nie? Przecież przeznaczenie, zrządzenie losu, jakkolwiek to nazwiemy, może sprawić, że swą drugą połowę, pasującą tak jak dwie połówki jabłka, spotkamy w najmniej spodziewanym miejscu.

Tak się stało w wypadku Magdy i Karola, którzy 30 grudnia 2017 roku wzięli ślub w warszawskim schronisku dla bezdomnych zwierząt na Paluchu. A wszystko zaczęło się tak…

Miłość w schronisku

Magda pojawiła się w schronisku cztery lata temu jako wolontariuszka i bardzo szybko zmieniła pracę za biurkiem na pracę opiekuna w schronisku! Z miłości do zwierząt – czytamy na facebookowym profilu schroniska.

Karol przyszedł do schroniska na Paluchu, bo chciał adoptować psa. Zwierzak, którego wybrał, okazał się podopiecznym Magdy.

Tak ta dwójka superludzi się poznała i zakochała w sobie – czytamy dalej na Facebooku.

Połączyły ich psy

Historia Magdy i Karola dowodzi, że miłość do zwierząt może sprawić, iż sami znajdziemy miłość w schronisku. Gdyby bowiem Magda nie zdecydowała się kiedyś na zrobienie tego pierwszego kroku i nie została wolontariuszką, i gdyby Karol nie chciał zaopiekować się porzuconym psiakiem, pewnie nigdy by się nie spotkali. Ponieważ jednak oboje są wrażliwi na los żywych istot, którymi są zwierzęta, mieli taką szansę. A potem pojawiło się uczucie.

Kupili dom, przeprowadzili się za Warszawę, mają adoptowane psy, koty, świnki – tak opisują ich dalsze losy koledzy ze schroniska na Paluchu.

A czego im życzą? Żeby się kochali, nigdy nie zmieniali i byli szczęśliwi!

My też życzymy młodej parze wielu szczęśliwych lat, a także tego, by zwierzaki, którym pomagają, odwdzięczały im się swoją miłością.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments