Nowojorskie psy – nadstawcie uszu

fot. screenshot Huttington Post

Koniec samotnych wieczorów, teraz psy mieszkające w Nowym Jorku będą mogły towarzyszyć swoim rodzinom w wyprawach do restauracji. Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo podpisał właśnie ustawę o „Jedzeniu z psami”.

Psy smakosze, które nie marzą o niczym innym, jak tylko o skosztowaniu zupy z homara w najmodniejszym bistro w Nowym Jorku powinny nadstawić uszu.

via GIPHY

Jak donosi „The Huttington Post”, gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo podpisał właśnie ustawę o „Jedzeniu z psami”, zgodnie z którą restauracje w tym mieście będą mogły wpuszczać psy do swoich ogródków. Ostateczna decyzja zależy od właścicieli lokali.

via GIPHY

Twórczyni ustawy Linda B Rosenthal cieszy się, że teraz do restauracji będzie można pójść całą rodziną, także z jej czworonożnym członkiem. Dotąd właściciele, którzy nie chcieli zostawiać psów samych w domu, po prostu nie chodzili do restauracji. Byli też tacy, którzy wybierali się na obiad na mieście, ale ich podopieczni spędzali wtedy czas samotnie w domu i nudzili się okrutnie. Teraz jest szansa, że jedni i drudzy spędzą miło czas. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments