Organizowali zawody dogtrekkingu, trąba powietrzna zniszczyła im gospodarstwo


Kilka dni temu przez gospodarstwo Beaty Staniszewskiej i Piotra Szklarskiego, organizatorów Mazowieckiej Ligi Dogtrekkingu, przeszła trąba powietrzna, powodując ogromne straty. Aby pomóc poszkodowanym, przyjaciele i sympatycy Ligi organizują specjalną edycję zawodów. Całkowity dochód z opłat startowych zostanie przekazany na odbudowę gospodarstwa.

UWAGA!!! Z przykrością informujemy, że sobotni dogtrekking ,,Jesienne punktobranie” 10.09.2016 jest ODWOŁANY. Z przyczyn losowych nasza impreza musi zostać odwołana – przez gospodarstwo organizatorów przeszła trąba powietrzna, wyrządzając ogromne szkody. Bardzo nam przykro, ale nie jesteśmy w stanie zorganizować zawodów w takiej sytuacji…taka informacja pojawiła się niedawno na fanpage’u Mazowieckiej Ligi Dogtrekkingu.

Sobotni dogtrekking rzeczywiście się nie odbędzie, ale przyjaciele i sympatycy Mazowieckiej Ligi Dogtrekkingu postanowili zorganizować specjalną edycję zawodów. Będzie to bieg charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz poszkodowanych.

Dogtrekking pod hasłem „Pełna mobilizacja” odbędzie się w niedzielę 11.09.2016 w Hipolitowie. Zapisy rozpoczynają się od godziny 8 rano, start zaplanowano na 10.30. Opłata startowa wynosi 35 złotych.

Potrzeby są duże. Poza ogólnym bałaganem i połamanymi drzewami poważnie ucierpiały budynki gospodarcze oraz budynek, w którym na co dzień mieści się hodowla psów Animals Triumph.

Patrząc na zniszczenia, to cud, że ani Beacie, ani Piotrowi, ani ich zwierzakom nic się nie stało! – taki wpis możemy przeczytać na stronie wydarzenia „Odbudujmy gospodarstwo Beaty, Piotra i ich goldenów”.

Poza udziałem w biegu, pomóc można również dokonując wpłaty na konto fundacji DOGadanka: KONTO BZWBK 98 1090 2040 0000 0001 3112 9482 z dopiskiem „Darowizna na rzecz Beaty Staniszewskiej i Piotra Szklarskiego”.

Więcej informacji o akcji pomocowej i samym biegu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/682691985216782/  oraz https://www.facebook.com/Mazowiecka-Liga-Dogtrekkingu-1705483156331236/?fref=ts. AB

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments