Pies OJ znalazł ukochaną zabawkę na zgliszczach domu w Australii


Rodzina Zagami jest jedną z wielu rodzin, które zostały dotknięte pożarami w Australii. Kiedy sytuacja się uspokoiła, wrócili, aby sprawdzić, co przetrwało. Wtedy OJ - ich pies - znalazł ukochaną zabawkę na zgliszczach domu.

To było niezwykle emocjonujące wydarzenie. Pies OJ został sfotografowany, kiedy leżał na zgliszczach swojego domu i gryzł ulubioną zabawkę, która ocalała z pożaru. Od kilku miesięcy Australia walczy z bezlitosnym żywiołem. Wciąż zbiera on swoje żniwa. Według dotychczasowych doniesień pożar spowodował śmierć 29 osób i aż miliarda zwierząt. Zabrał też ludziom domy.

Pies OJ i jego zabawka

Z powodu szalejących pożarów władze nakazały ewakuację mieszkańców południowo-wschodniej części kraju, w tym rodziny Zagami z Wairewa. Kiedy na farmie zrobiło się bezpieczniej, wrócili, by ocenić zniszczenia. Na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że ogień strawił dosłownie wszystko. I tak było. Dopóki ich pies OJ w gruzach nie znalazł swojej ulubionej zabawki – brudnego, pluszowego królika.

Internet obiegły wzruszające zdjęcia. Możemy na nich zobaczyć psa rasy golden retriever, który leżąc w pogorzeliskach swojego domu, gryzie ocalałą maskotkę. Ten moment został uchwycony przez 7News z Melbourne.

Oprócz ukochanej zabawki OJa, kolejną rzeczą, która przetrwała pożar, była suknia ślubna Katie Zagami.

Błysk nadziei

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments