Pies ostrzegł, że niania znęca się nad dzieckiem


Kobieta, która miała opiekować się dzieckiem, a w rzeczywistości się nad nim znęcała, została aresztowana. Wszystko dzięki psu, który nietypowo się wobec niej zachowywał.

Benjamin i Hope Jordanowie zaufali kobiecie, która przez pięć miesięcy zajmowała się ich synem Finnem. Gdy sądziła, że nikt jej nie widzi, znęcała się nad chłopcem. Na szczęście był ktoś, kto ją obserwował – pies państwa Jordanów.

Małżeństwo mieszkające w amerykańskim stanie Karolina Południowa do opieki nad dzieckiem zatrudnili 22-letnią Alexis Khan. Młoda kobieta wzbudzała ich zaufanie i nic nie wskazywało na to, że swą pracę wykonuje nieprawidłowo. Ale po pewnym czasie zdziwiło ich zachowanie psa. Gdy minęło pięć miesięcy, od kiedy Khan pracowała u Jordanów, zwierzak stawał w obronie chłopca, gdy tylko opiekunka pojawiała się w drzwiach wejściowych. Bywał wobec niej wręcz agresywny, co na co dzień nigdy mu się nie zdarzało.

Rodzice dziecka nabrali podejrzeń co do pracy opiekunki. Pod kanapą w pokoju zostawili włączonego iPhone’a, by nagrać, co dzieje się w domu podczas ich nieobecności. Na nagraniu słychać przekleństwa, odgłos wymierzanych klapsów i ciągły płacz dziecka.

Kilka tygodni po nagraniu policja aresztowała Alexis Khan. Przyznała się do znęcania się nad chłopcem. Grozi jej kara do trzech lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz pracy z dziećmi.

Zdaniem rodziców dziecka ich pies uratował nie tylko Finna, ale i inne dzieci, którymi 22-latka mogłaby się w przyszłości opiekować, gdyby sprawa nie wyszła na jaw.

Mały Finn ma się dobrze i nie wykazuje żadnych oznak przemocy, której doznawał prawdopodobnie od dłuższego czasu. AW 

wistv.com – Columbia, South Carolina |

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments