Piknik z miesięcznikiem „Mój Pies”


Chcesz miło spędzić sobotnie popołudnie? Spędź je z nami! 16 września zapraszamy (wraz z pupilami ) w godz. 12-18 do warszawskiego centrum handlowego Arkadia na piknik z miesięcznikiem "Mój Pies".

Na pikniku zaszczycą nas swoją obecnością m.in. aktorzy teatru Roma, którzy zaprezentują fragmenty głośnego musical’u „Koty”, zespół muzyczny „Fasolki”, znani i lubiani aktorzy polskich seriali oraz inne gwiazdy.

Bezpłatnych porad udzielać będą eksperci miesięcznika „Mój Pies”:
– szkoleniowiec Adam Zaremba-Czereyski, który szkoli psy od 15 lat będzie udzielać porad na temat wychowania psa. Można się do niego zgłaszać ze wszelkimi problemami wychowawczymi, jakie mają Państwo ze swoimi czworonogami
– lekarz weterynarii dr Artur Dobrzyński z warszawskiej SGGW, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące problemów zdrowotnych Państwa czworonożnych podopiecznych
– stylistka psich fryzur Ewa Grabowska, która na co dzień zajmuje się stylizacją fryzur czworonogów w swoim psim salonie w Łodzi, a w sobotę przyjedzie do nas specjalnie po to, aby doradzać Państwu, jak dbać o psy, jakie dobrać przybory i kosmetyki do ich pielęgnacji

Pojawi się również gość specjalny dr Dorota Sumińska, która właśnie wydała swoją najnowszą książkę „Do serca przytul psa”, w której pisze o wszystkich swoich zwierzętach

Zaplanowaliśmy pokaz Strong Menów w wykonaniu teamu najsilniejszego człowieka na świecie Mariusza Pudzianowskiego, którzy zaproszą Państwa do wspólnej zabawy i spróbowania swoich sił w tej materii. W programie pokazu: spacer farmera, czyli walizki, wyciskanie belki leżąc i stojąc, waga płaczu, czyli trzymanie odważników bokiem i przodem, przetoczenie opony, spacer buszmena, wyciskanie odważnika.

Ponadto będzie można podziwiać:
pokaz psich zaprzęgów – dzięki młodzieży z klubu Grey z Nadarzyna będzie można nie tylko zobaczyć ale również można będzie spróbować przejechać się psim zaprzęgiem
pokaz frisbee zawodników grupy Disc Busters – zwariowanych właścicieli zwariowanych psów. Ich zwariowane psy polują na plastikowe talerzyki.
pokaz Agility w wykonaniu szkoły dla psów Baritus – fantastyczny sport, który coraz częściej trenują ze swoimi psami nawet dzieci.
– pokaz umiejętności trzech psów policyjnych z ich opiekunami z Komendy Stołecznej Policji, z którymi na co dzień pracują.

W sobotę będą Państwo mogli zobaczyć też na własne oczy co potrafi pies asystent. Fundacja Dogiq szkoląca psy asystujące osobom niepełnosprawnym ruchowo pokaże nam, jak zwierzeta mogą pomóc swoim niepełnosprawnym właścicielom.

Zobaczymy również pokaz mody dla właścicieli psów przygotowany przez firmę New Yorker.

Znana wróżka Atis w namiocie Mojego Psa przepowiadać będzie przyszłość psom i ich właścicielom z kart Tarota.

Zapraszamy na specjalny tort – na stoisku miesięcznika „Mój Pies” gdzie można będzie kupić tort upieczony przez cukiernię Smaki Warszawy, a całkowity dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Będą z nami wolontariusze z Azylu pod Psim Aniołem, który przygarnia, leczy i oddaje do adopcji porzucone i skrzywdzone psy oraz koty z Warszawy i okolic. Wolontariusze w koszulkach azylu będą zbierać datki na te biedne zwierzęta. Te psy nie wiedzą, co to psie sporty, nie zaznają radości zabawy ze swoim panem – Państwo mogą sprawić, aby przynajmniej nie głodowały i nie mokły na deszczu. Serdecznie dziękujemy w ich imieniu!

W trakcie trwania pikniku zostanie także przeprowadzonych wiele konkursów, w tym na najdłuższy ogon oraz na najmniejszego i największego psa w Warszawie.

Partnerzy: Arkadia, Radio Wawa, Życie Warszawy, WiK, New Yorker, Pabemia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments