Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” po raz osiemnasty!


Portal Psy.pl już po raz osiemnasty organizuje plebiscyt „Serce dla Zwierząt”. Kto w tym roku otrzyma statuetkę? O tym ponownie to wy - internauci - zadecydujecie.

To już osiemnasty raz, kiedy redakcja portalu Psy.pl przyzna prestiżową nagrodę Serce dla Zwierząt. Nie każdy superbohater nosi pelerynę – i my o tym doskonale wiemy. Wśród nominowanych znalazły się osoby, których postawa wobec braci mniejszych powinna być wzorem dla każdego z nas.

Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” po raz osiemnasty

Jak co roku, redakcja portalu Psy.pl do nagrody „Serce dla Zwierząt” wybiera szlachetną ósemkę. Są to osoby, które przede wszystkim są głosem tych, którzy często zostają niezauważeni i sami o pomoc nie poproszą. To osoby, które nie mogą i nie chcą przejść obojętnie wobec cierpienia zwierząt. To osoby, które poświęcają każdą chwilę, a niekiedy nawet i całe swoje życie, by poprawić los skrzywdzonych i niechcianych braci mniejszych. Wśród nominowanych znajdują się dorośli, nastolatkowe czy fundacje. Są to osoby, które pomagają bez rozgłosu, jak i te znane nam z pierwszych stron gazet. Wszystkich nominowanych łączy jedno – ogromna miłość do zwierząt i chęć niesienia im pomocy.

Głosy na swojego kandydata będzie można oddawać już od 12 kwietnia. Kto zostanie laureatem i otrzyma statuetkę, zdecydujecie wy w głosowaniu internetowym. 

Poznajcie tegorocznych nominowanych do nagrody Serce dla Zwierząt: 

Zagłosuj w plebiscycie!

Na wasze głosy czekamy od 12 kwietnia do 12 czerwca, a zwycięzcę 18. edycji plebiscytu „Serce dla Zwierząt” ogłosimy już w pierwszej połowie lipca. Sylwetki wszystkich tegorocznych nominowanych znajdziecie na stronie plebiscytu – www.sercedlazwierzat.pl. Będziemy je prezentować również na portalu Psy.pl. Regulamin głosowania dostępny jest TUTAJ.  

Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Aby zagłosować w plebiscycie „Serce dla Zwierząt” 2021, KLIKNIJ TUTAJ!

Organizator

Partner główny

Partner

Patroni medialni

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments