Póki pies nas nie rozłączy


Humor, miłość, kryzys i pies, czyli romantyczna historia pewnego związku widziana okiem mężczyzny.Nowa powieść Romualda Pawlaka „Póki pies nas nie rozłączy” jest zupełnie inna niż jego dotychczasowe książki, bo dotąd zajmował się głównie fantastyką dla dorosłych. Teraz opisuje przygody prawdziwego psa Miłka z romansem w tle i udowadnia, że czasem wystarczy obdarzyć bohaterów czworonogiem, aby nie przypominali już typowych postaci z romansów, tylko zwyczajnych ludzi.
Michał, dziennikarz lokalnego brukowca, nie czuje się w życiu szczęśliwy. Szef po godzinach każe mu zbierać nowinki sportowe, sąsiad pod oknem posadził nieprzyjemnie pachnącą roślinę, a jego dziewczyna Renia nagle zapragnęła mieć psa i to w dodatku pudla. Michał ma tego serdecznie dość, czuje, że jego związek przechodzi poważny kryzys, a pies zmusi go do zostania…
Chcecie się dowiedzieć, jak potoczą się losy bohaterów książki „Póki pies nas nie rozłączy”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia? Nic prostszego: zamówcie prenumeratę magazynu "Mój Pies" wraz z książką lub weźcie udział w naszym Konkursie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments