Posłuchaj o zwierzakach


Od kilku dni działa pierwsze w Polsce internetowe radio dla miłośników zwierząt. Radio Animals nadaje codziennie od godz. 6 do 22.

– Pomysł stworzenia radia dla pasjonatów zwierząt zrodził się podczas mojego pobytu na jednej z wystaw psów rasowych. Poznałem tam prawdziwych pasjonatów psów, którzy mogliby opowiadać o nich bez końca – wyjaśnia założyciel radia Piotr Dziemidowicz (z radiem związany od ponad 15 lat).

Ekipa radia składa się z sześciu osób, przygotowane przez nich audycje adresowane są zarówno do właścicieli psów i kotów, jak i koni, papug, rybek. Na antenie znajdą się porady specjalistów (weterynarzy, behawiorystów), rozmowy ze znanymi osobami, ale również opowieści zwykłych miłośników i pasjonatów zwierząt, którzy będą mogli wypowiedzieć się w audycjach „Ja i mój kot”, „Ja i mój pies”.

Słowo mówione będzie przeplatane muzyką ekologiczną, instrumentalną z elementami hip-hopu. – Chcemy trafić do osób, którzy kochają swoich pupili i chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi. Radio ma służyć ludziom i być dla ludzi – dodaje Dziemidowicz.

Radia można posłuchać na stronie www.radioanimals.pl. (KaP)
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments