Pożar w bydgoskim mieszkaniu. W środku było 7 buldogów


Gdy z okien mieszkania przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy zaczął się wydobywać dym, zawiadomiono straż pożarną. Nie było wtedy wiadomo, czy w mieszkaniu ktoś się znajduje.

Święto Konstytucji nie zaczęło się dobrze dla mieszkańców bloku przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy. Z okien jednego z mieszkań zaczął się wydobywać dym. Coś musiało się więc tam zapalić. Na pomoc pospieszyli zawiadomieni o pożarze strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Mieszkanie, w którym wybuchł pożar
fot. OSP.pl

Gdy przybyli na miejsce, mieli kłopoty z dotarciem w pobliże bloku ze względu na źle zaparkowane samochody. Na szczęście udało im się podjechać pod dom. Próbowali się dostać do mieszkania przez okno za pomocą drabiny i od wewnątrz przez drzwi. Ostatecznie wyłamali drzwi i wtedy okazało się, że w mieszkaniu nie ma ludzi, ale jest siedem psów, buldogów angielskich.

Pożar wybuchł w kuchni, najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej w zmywarce do naczyń – mówił „Expressowi Bydgoskiemu” starszy ogniomistrz Grzegorz Kruszyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Strażacy ratują szczeniaki
fot. OSP.pl

Straż pożarna na szczęście przybyła na czas i buldogom nic się nie stało. Sąsiedzi podali im wodę i zaopiekowali się nimi.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kokomila
4 lat temu

Siedem buldogów angielskich, ale żadnego człowieka? I pożar? Ciekawa jestem co go spowodowało…