Pożar w bydgoskim mieszkaniu. W środku było 7 buldogów - Psy.pl
Strażak niesie szczeniaki buldoga angielskiego

Pożar w bydgoskim mieszkaniu. W środku było 7 buldogów

Gdy z okien mieszkania przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy zaczął się wydobywać dym, zawiadomiono straż pożarną. Nie było wtedy wiadomo, czy w mieszkaniu ktoś się znajduje.

Święto Konstytucji nie zaczęło się dobrze dla mieszkańców bloku przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy. Z okien jednego z mieszkań zaczął się wydobywać dym. Coś musiało się więc tam zapalić. Na pomoc pospieszyli zawiadomieni o pożarze strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Mieszkanie, w którym wybuchł pożar
fot. OSP.pl

Gdy przybyli na miejsce, mieli kłopoty z dotarciem w pobliże bloku ze względu na źle zaparkowane samochody. Na szczęście udało im się podjechać pod dom. Próbowali się dostać do mieszkania przez okno za pomocą drabiny i od wewnątrz przez drzwi. Ostatecznie wyłamali drzwi i wtedy okazało się, że w mieszkaniu nie ma ludzi, ale jest siedem psów, buldogów angielskich.

Pożar wybuchł w kuchni, najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej w zmywarce do naczyń – mówił „Expressowi Bydgoskiemu” starszy ogniomistrz Grzegorz Kruszyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Strażacy ratują szczeniaki
fot. OSP.pl

Straż pożarna na szczęście przybyła na czas i buldogom nic się nie stało. Sąsiedzi podali im wodę i zaopiekowali się nimi.

Autor: Magdalena Ciszewska
Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

  • Kokomila
    Kokomila 11 maja 2017 o 09:21

    Siedem buldogów angielskich, ale żadnego człowieka? I pożar? Ciekawa jestem co go spowodowało...

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *