Przegląd tygodnia #8. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o tym, czy psy mają łokcie i kolana oraz o Koksiku, który szuka domu. Dowiedz się też, jak przygotować psa na zimę.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

W Warszawie swoją działalność rozpoczyna właśnie Kudłate Taxi – psia taksówka, którą pojedziemy z czworonogiem do pracy, na spacer lub do weterynarza.


Koksik to pojętny psiak, który lubi się uczyć i tulić do człowieka. Jest delikatnym psem z pozytywnym nastawieniem do innych psów. Ma rok i waży 25 kg.


Twój pupil zaraz po zjedzeniu ma wzdęcia, biegunkę lub wymiotuje? Prawdopodobnie masz psa z wrażliwym żołądkiem.


Zima już za pasem! Jak zadbać o zdrowie psa podczas srogich mrozów? Sprawdź nasze wskazówki i przygotuj się na zimę już dziś!


Co możesz zrobić z sierści psa? Podobiznę pupila, ozdoby z filcu, a nawet obuwie. Sneature to buty, które zostały wykonane tylko z naturalnych materiałów.


Karma z owadów zdobywa coraz większą popularność wśród opiekunów psów z alergią pokarmową. Tylko czy na pewno białko z insektów jest zdrowe dla psa?


Czasem rak nie jest wyrokiem. Wystarczy amputować łapę, by ocalić pupila.


Z tymi psami nigdy nie będziesz się nudził. Nieraz jednak będą wszczynać alarm bez wyraźnego powodu. Poznaj pobudliwe rasy psów!


Ajra, policyjny pies służbowy, brała udział w akcji, dzięki której przechwycono znaczne ilości zakazanych używek. Jak sobie poradził pies na narkotyki?


Marka Brit PROPS-uje i wypuszcza Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa. Kupując go, pomagasz przy okazji innym zwierzakom ze schroniska i fundacji.


Anatomia domowych czworonogów nie jest tak intuicyjną sprawą, jak mogłoby nam się wydawać… Gdzie psy mają łokcie i kolana?


Thiago to wrażliwy 11-latek, który niesie pomoc bezdomnym psom. Soboty przeznacza na kąpiele porzuconych psiaków, a następnie pomaga im znaleźć nowe domy.

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments