Rockowi przyjaciele psów


Znani artyści rockowi oraz dziennikarze radia Eska Rock wzięli udział w sesji do kalendarza na 2014 rok, którego pomysłodawcą jest Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu.

W okresie przedświątecznym coraz bardziej popularną formą pomocy bezdomnym zwierzętom jest sprzedaż wyjątkowych kalendarzy, w których zwykle na zdjęciach pojawiają się popularne osoby. Także Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu wydała właśnie swój niepowtarzalny kalendarz, z którego dochód zostanie przekazany na potrzeby czworonożnych podopiecznych fundacji. To kolejna część projektu „Ciężkie granie, aby zwierzętom było lżej”, w ramach którego fundacja wydała już płytę „Alter Ego”- Pies szuka domu, zorganizowała dwa koncerty, w których wziął udział Lipali, ambasador fundacji, i finalizuje nagranie kolędy.

Na zdjęciach umieszczonych w kalendarzu pojawili się znani artyści rockowi, miłośnicy zwierząt. Są wśród nich Marek Piekarczyk, Patrycja Markowska, Big Cyc, Myslovitz, Damian Ukeje i wielu innych.

„Każdy z muzyków i zespołów miał przyjemność obcować z naszymi wyjątkowymi podopiecznymi, którzy byli ich partnerami na planie. Ci twardzi faceci oraz silne kobiety nierzadko miękli na widok rozczulającego spojrzenia swojego towarzysza. Chcielibyśmy podkreślić, że każdy z tych artystów działał z dobrego serca i charytatywnie” – można przeczytać na stronie internetowej fundacji. W sesji oprócz rockmenów udział wzięły oczywiście zwierzęta: psy, konie, kózki, owieczki, a nawet świnka, z którą pozuje Marek Piekarczyk. Autorem jedenastu zdjęć jest Maurycy Śmierzchalski, zdjęcie zespołu Myslovitz wykonał Jacek Krzywoń.

Kalendarz jest już w sprzedaży. I z pewnością spodoba się nie tylko fanom muzyki rockowej. Szczegóły na www.piesszukadomu.pl. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments