Schoep ma już 20 lat i czuje się coraz lepiej


Pamiętacie Schoepa z chorymi stawami, któremu ulgę przynosiła kąpiel w jeziorze? Gdy pisaliśmy o nim prawie rok temu, nikt nie sądził, że stan zdrowia staruszka może się poprawić.

W zeszłoroczne wakacje cały świat obiegło zdjęcie Johna Ungera w jeziorze, tulącego w ramionach ukochanego czworonoga. Fotografia pokazywała coś, co dzieje się codziennie – bowiem każdego wieczoru John Unger zawozi Schoepa nad Jezioro Górne (w amerykańskim stanie Wisconsin), by ten zrelaksował się, rozluźnił mięśnie i usnął.

Gdy wszyscy usłyszeli o tej niezwykłej parze, znalazł się sponsor, który ufundował psu kosztowne zabiegi laserowe. Zdaniem opiekuna terapia przynosi efekty, bo Schoep lepiej chodzi, chętniej je i częściej macha ogonem.

15 czerwca Schoep obchodzi urodziny – w tym roku skończył 20 lat. John Unger opisał w internecie, jak świętowali ten dzień – rano śniadanie w łóżku, potem masaż i krótka drzemka. Następnie wybrali się na spacer, by znaleźć odpowiednie miejsce do… (tak, zgadliście) pływania. AW
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments