Sobota porad behawioralnych - Psy.pl

Sobota porad behawioralnych

W najbliższą sobotę (22.08) schronisko dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie zaprasza na dzień porad behawioralnych.

Każdy, kto między godz. 11 a 15 odwiedzi schronisko, będzie mógł bezpłatnie zasięgnąć porady specjalisty  zachowań zwierząt lek. wet. Grażyny Gunii. Do dyspozycji odwiedzających przytulisko będzie również wolontariusz, który zajmuje się szkoleniem psów. Porady otrzymają zarówno osoby, które planują adoptować zwierzę, jak i te, które mają już pupila sprawiającego problemy.

– Akcja ma pomóc w rozwiązywaniu problemów ze zwierzętami, a także uświadomić właścicielom, jaką odpowiedzialność biorą na siebie, adoptując kota czy psa. Chcemy również uchronić zwierzęta przed traumą, którą przeżywają po porzuceniu przez człowieka – wyjaśnia Alina Rychta, która pracuje w szczecińskim schronisku.

Osoby chcące zasięgnąć porady proszone są o nieprzyprowadzanie ze sobą swoich pupili, by nie drażnić zwierząt przebywających w boksach. W czasie trwania akcji będzie można oczywiście zaadoptować koty i psy czekające na nowych właścicieli. (KaP)

Chcesz dać głos i ocenić?
Dołącz do naszego stada – zarejestruj się!
Ocena użytkowników

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Zaloguj się do swojego konta lub skomentuj anonimowo. Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *